Gümüş Garden Kır Düğünü

E-posta Gönder

Gümüş Garden Kır Düğünü Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Gümüş Garden Kır Düğünü Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Gümüş Garden Kır Düğünü Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Gümüş Garden Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

 • Gümüş Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Gümüş Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Gümüş Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Gümüş Garden Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Gümüş Garden Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Gümüş Garden Kır Düğünü Hakkında

Gümüş Garden olarak uzun zamandır İzmir’de hizmet veriyoruz. Düğün sektöründe varlık gösteren bir işletme olarak gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz ki bu işte iyiyiz ve hep daya iyisi için durmadan çalışıyoruz. Özenle seçerek kurduğumuz çalışan kadromuz da bu süreçlerde bize her zaman maksimum desteği sağlıyor, onlara minnettarız. Tüm ekibimiz işini severek ve güler yüzlülük ile yapan profesyonellerden oluşuyor. Onlar sayesinden misafir ettiğimiz tüm konuklarımızın emin ellerde olduğundan ve hak ettikleri hizmeti aldıklarından emin oluyoruz.

Peki neredeyiz?

Gümüş Garden Kır Düğün Salonu Kemalpaşa’da Çayırlar Küme Evleri bölgesindedir. Başta ilçemiz olmak üzere çevre ilçelerden hatta ve hatta İzmir’in her yerinden çiftimiz tarafından tercih ediliyoruz. Bunda ulaşımımızın kolay olmasının da bir katkısı var elbette. Konuklarınız hem toplu taşıma hem de kendi özel araçları vasıtası ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirler.

Eğer kına gecesi organizasyonunuzu burada yapmayı düşünüyorsanız sahip olmanızın fayda sağlayacağınızı düşündüğümüz birkaç bilgi daha vermek isteriz. Kır bahçemiz şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak bir konuma sahip. Yemyeşil çimlerimiz ve ağaçlar ile çevrili oluşumuz sayesinde doğa ile iç içe bir görünüme kavuşuyoruz. Üstelik kapasitemiz de oldukça geniş. 500 kişi ve daha fazlasını ağırlayabilecek bir yüz ölçümü ve genişlikte olan kır bahçemizde kalabalık bir organizasyonu kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Geniş bir aile ve çevreye sahip çiftlerimiz için bu özelliğimiz her zaman avantaj olmuştur.

Kına organizasyonu özelinde söylemek isteriz ki dilediğiniz kına organizasyonu firmasını destek amacı ile dahil edebilirsiniz. Biz ekip olarak organizasyoncular ile iş birliği içerisinde çalışarak her şeyin kusursuz bir şekilde ilerlemesine katkıda bulunuruz.

Gümüş Garden Kemalpaşa‘da sizi bekliyor. Bize ulaşmak ve fiyat teklifi almak için sayfa üzerinden form doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Kooperatif Durağı, Çayırlar Küme Yolu No:42, 35730 Kemalpaşa/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gümüş Garden Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.