Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Güllü Konakları

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güllü Konakları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Güllü Konakları Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Güllü Konakları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Güllü Konakları Sıkça Sorulan Sorular

Güllü Konakları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Güllü Konakları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Güllü Konakları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Güllü Konakları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Güllü Konakları kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına süslemesi

Güllü Konakları Hakkında


İzmir’in yerli ve yabancı turistler tarafından en çok dikkat çeken yerleşim alanlarından biri olan Şirince’de bulunuyoruz. Şirince’nin dikkat çeken mimarisi ile hizmet veren konağımız sahip olduğu 100 yıllık geçmişi ile hizmet sunuyor. Tarihin izlerine rastlayabileceğiniz Güllü Konakları’nda unutamayacağınız bir kına ya da bekarlığa veda organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Daha yalın ve butik organizasyonlar için oldukça elverişli olan işletmemizde sevdikleriniz ile keyifli bir organizasyona imzanızı atabilirsiniz. Bunun için oldukça iyi bir konumda bulunmaktayız.


Şirince Köyü’nün merkezi konumunda yer alan işletmemizin önüne kadar özel araçlarınız ile rahatlık ile gelebileceksiniz.


Şirince’nin ayaklarınız altına serileceği manzaramız eşliğinde doğanın büyüleyiciliği ile baş başa kalacaksınız. Çeşit çeşit mis kokulu güllerin hüküm sürdüğü bahçemizde kendinizi büyülü bir atmosferde bulacaksınız.


Bahçemizde ya da a la carte restaurant alanımızda nikâh sonrası kutlama yemeğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kutlama yemeğinizin yanı sıra kokteylleriniz için de lezzetli atıştırmalıkların hazırlanacağı mutfağımızın özel lezzetleri ile tanışmanızı tavsiye ederiz. Alanında son derece profesyonel aşçılarımızın ellerinden çıkacak leziz kokteyl menüleriniz ve kutlama yemeği menüleriniz ile davetlilerinize bir ziyafet yaşatabilirsiniz.


Yemekli kına organizasyonlarınız ya da bekarlığa veda kokteyllerinizde Şirince’nin ünlü şaraplarından misafirlerinize ikram edebiliriz.


Yakın dostlarınız ile birlikte gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızın bitiminde 12 odalı olarak hizmet verdiğimiz konaklarımızda konaklayabilirsiniz. Sade ve şık bir tasarım ile oluşturulan odalarımızın dekorasyonunda otantik esintiler kullandık. Lavanta kokusunu buram buram duyacağınız yatak çarşaflarımız ve kutlamanızın sonrasında yorgunluğunuzu atacağınız konforlu yataklarımız ile ertesi güne dinlenmiş bir şekilde uyanacaksınız. Güne Ege’nin meşhur zeytinyağı ile hazırlanan kahvaltılarımız ile başlayabilirsiniz.


Makul tuttuğumuz Güllü Konakları fiyatları ile kutlamalarınızda siz ve davetlilerinize ev sahipliği yapmak isteriz. Siz de otantik bir mekânda organizasyonunuzu gerçekleştirmek isterseniz formu doldurabilirsiniz. İşletmemiz Güllü Konakları iletişim için sizleri bekliyor olacak.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  Şirince Köyü No: 44

 • Haritadaki Konumu

  Güllü Konakları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.