Getto Kına Salonu

3

E-posta Gönder

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon
38

Güzelbahçe

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

400-500
50-100 TL

Hakkında

Getto Kına Salonu olarak özel günlerde düzenlenen butik davetlere yeni bir soluk getirdiğimiz organizasyonculuk anlayışımız ile hatırı sayılır bir süredir faaliyet gösteriyoruz. Getto Cafe Buca’nın Hasanağa Parkı üstü, Dokuzceşmeler Meydanı’nda açtığımız nezih bir mekândı. Hâlâ da öyle ancak yoğun istekler ve bu alandaki başarılarımız neticesinde artık kafemizi yoğunluklu olarak özel gün etkinlikleri için kullanıyoruz.

Gerek kapasitesi gerek ise nitelikleri ve tasarımı itibari ile mekânımız yalnızca söz ve nişan merasimleri veya kına gecesi törenleri özelinde hizmet verebiliyor. Yüksek tavanlı ve kolonsuz bina yapımız sayesinde oldukça ferah bir atmosfer sunuyoruz. Hem yaz hem de kış mevsimleri için uyumlu olan kafemizin her hava durumuna karşı hazırlıklı olmamızı sağlayan açılır kapanır özellikli bir tavanı var. Eğer İzmir’in sıcak yaz günleri ve ılık ilkbahar aylarında organizasyon düzenliyorsak çiftimizin isteği üzerine açık hava mekân haline gelebiliyoruz.

Kına salonumuzun taban ve duvarları ahşap renklerine sahipken, dekorasyon özellikleri ve kullanılan eşyalar son derece canlı pastel renklere sahip. Kına gecelerinin bol eğlenceli ruhuna tam uyum sağlayacak şekilde özenle tasarladık. Dikdörtgen masalar ile oluşturduğumuz oturma düzenimizde mavi, mor, yeşil ve turuncu renklerinde kadife koltuklar kullanıyoruz. Burada 300 kişiye kadar konuğumuzu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Gelinlerimizin kına özelinde bizden talep edebilecekleri her şeyi Getto Kına Salonu olarak bünyemizde barındırıyoruz. Cibinliği ve nedime minderleri ile kına tahtımızı kuruyor, fotoğraf anı köşemizi konuklar için hazırlıyoruz. Geniş repertuvara sahip DJ’imiz ile kına müziklerini sahip olduğumuz jeneratör sayesinde kesintisiz şekilde çalıp eğlenceye devam edebiliyoruz. Onun haricinde gelinlerimize kaftan, hintkınacısı, kına ekibi ve dans şovları, kına mumu, tefi, tepsisi gibi aksesuarlar dâhil her hizmeti veriyoruz.

Kusursuz kınalar için İzmir Buca Getto Cafe’de sizi bekliyoruz. Bize ulaşmak için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilir ve fiyat teklifi de alabilirsiniz.

  • Adres: Hasanağa Parkı üstü, Dokuzceşmeler Meydanı İktisat Fakültesi Yani Buca/Merkez

Getto Kına Salonu Yol Haritası

1 yorum


A&K

Aslı & Kerim

Düğün Tarihi: 12.05.2017

Çok güzel bir gün geçirdik. Herkes bizimle çok ilgiliydi. Nisanimi da kına mi orda yaptım. Herkese tesekkur ederiiiim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!