Fullmoon Rooms

E-posta Gönder

Fullmoon Rooms Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Fullmoon Rooms Kapasite

 • Kapasite

  100-200

Fullmoon Rooms Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Fullmoon Rooms Sıkça Sorulan Sorular

 • Fullmoon Rooms kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Fullmoon Rooms kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Fullmoon Rooms kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Fullmoon Rooms kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Fullmoon Rooms kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Fullmoon Rooms Hakkında

Çeşme’de kadın girişimcilere destek veren KOSGEB’den alınan destek ile kurulmuş olan Fullmoon Rooms Çeşme/İzmir dört yıldan bu yana başarısına başarı katarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Çeşme merkezine olan yakınlığı ve ferah modern dekorasyonu ile gelen konuklarına rahat ve huzurlu bir tatil imkânı sunan Fulmoon Rooms konuklarının diğer Çeşme tatillerinde de konaklama yerleri olarak sektördeki yerini sağlamlaştırıyor.

Tek ve çift kişi kapasiteli olan odalarımızda ferah ve sade bir tarz ile modern sanat tablolarından oluşan dekorasyon öne çıkıyor. Çimler sayesinde size doğallığı sunan bahçemizde bulunan ahşaptan beyaz renkli çardaklar altında oturup dinlenebilir tüm yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Geceleri sarı ve sıcak ışıklar ile aydınlattığımız pansiyonumuz ve bahçemizde günün tatlı yorgunluğunu atarak ruhunuzu da dinlendirecek ve yeni güne bomba gibi başlayacaksınız.

Evliliğe yönelik her türlü organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğiniz pansiyonumuzda kurumsal etkinlik ve davetlerinize de yer vermeyi ihmal etmiyoruz. Hatta mezuniyet partilerini de bizim ile birlikte gerçekleştirip eğitim öğretim yılının yorgunluğunu partinin akabinde bir tatil ile atmaya ne dersiniz?

İşletmemiz birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bunların en çok tercih edilenleri ise bekarlığa veda partileri ve kına gecesi eğlenceleri oluyor. Kına gecesi eğlencelerinizi yemekli ve yemeksiz olacağı gibi kokteyl konseptinde de düzenleyebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarınızda size sunduğumuz menüler üzerinde değişikliğe gidebilirsiniz.

Bahçemizin istediğiniz konseptte düzenlenmesi için bizlerden yardım alabilir ya da çalışmak istediğiniz bir organizasyon firması var ise onları pansiyonumuza davet edebilirsiniz. Konuk firma ile birlikte çalışarak size hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunuzu hazırlayacağız.

Gecenin sonunda siz ve dilediğiniz konuklarınız eve dönüş yolunu düşünmek zorunda değilsiniz. Pansiyonumuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Siz de kına gecenizi bizim ile planlamak isterseniz form üzerinden bize ulaşabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Musalla mh. Çevreyolu 1034 sk. No:43 Çeşme/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fullmoon Rooms Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.