Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Forbes Düğün Salonu

Forbes Düğün Salonu
 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Forbes Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Forbes Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Forbes Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Forbes Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Forbes Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Forbes Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Forbes Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Forbes Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Forbes Düğün Salonu Hakkında

2007’den beri çiftlerimizin heyecanlarına ve mutluluklarına katkı sağlamak, kına geceleri yanında düğün, nişan, baby shower, sünnet gibi sayısız organizasyonunuzu güzelleştirmek için sektörün en iyisi olma yolunda çaba gösteriyoruz. İzmir Forbes Kına Salonu olarak ilk ilkemiz gelin damatlarımızı diğer düğün mekanlarında rastlamadıkları ayrıcalıklı, yenilikçi hizmetlerle buluşturmak. İsteklerinizi dinleyerek adım adım ilerlediğimiz kına hazırlıklarıyla hayalinizdekine eş değer bir organizasyon salonumuzda sizi bekliyor.

Davet Alanları

Kına geceleri için ideal genişlikteki salonumuzda 300 ile 400 kişilik davetlerinizi en konforlu biçimde gerçekleştiriyoruz. Salonumuzun konforu ve ferahlığı yüksek tavanlı oluşu ve açık renklerdeki dekorasyonundan kaynaklanıyor. Kına geceleri eğlencenin zirvede yaşandığı organizasyonlar bu yüzden rahat hareket edebileceğiniz kolonsuz geniş bir pist oluşturduk. Kısacası hem eğlencenin tadını çıkaracağınız hem kaliteli bir atmosfer içinde bulunacağınız salonumuzun sizin için en iyi seçim olacağı kanısındayız.

Dekorasyon

Klasik tarzda döşenmiş, beyazın hakim olduğu salonumuzun oldukça iç açıcı, göz yormayan bir alan dizaynı var. Dekorasyonumuzu anlatmaya oturma düzenimizden başlayacak olursak beyaz yuvarlak masalar ve beyaz örtülerle giydirilmiş sandalyeler kullandığımızı söyleyelim. Masa süslememizde çiçeklerle renklenen kuş kafesi abajurlar tercih ediyoruz. Tavanımızdaki siyah çok kollu avizelerin minimal görünümü salonumuza şıklık katarken duvarlarımızı kaplayan büyük aynalarımız göze çarpan ilk detaylardan.

Hizmetler

Hizmet çeşitliliği ve kalitede sınır tanımayan Forbes Düğün Salonu Buca’da kına geceniz için gerekli olan tüm imkanları bulabilirsiniz. Kına organizasyonlarının temsili diyebileceğimiz bindallı ve kaftanlarınızdan başlayarak kına mumu, kına tepsisi, kına takımı, hint kınası gibi bütün kına aksesuarları mekanımızda mevcut. Çok sayıda hareketli kına parçasının yer aldığı bir müzik listesi hazırlıyoruz. Müziklerimize dans ekibimiz eşlik ederken davul şovlar da konuklarımızın enerjisini yükseltiyor.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden itibaren lüks bir alanda davetlilerimizi ağırlamaya, organizasyon içeriğinizi eksiksiz olarak karşılayacak tam hizmet paketleri oluşturmaya odaklanıyoruz. İşletmemizin tecrübeli ve yetenekli kadrosu aldığımız övgülerimizin temel sebebi. Özel günlerini çiftlerimiz ve misafirleri için uzun süre akıllarda yer edinmesini sağlayacak fırsatlarla donatıyoruz. Forbes Düğün Salonu fiyatlarına yönelik sorularınızı sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Vali Rahmi Bey, Forbes Sk. No:162, 35380 Buca Osb/Buca/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Forbes Düğün Salonu Yol Haritası

Forbes Düğün Salonu Düğün Yorumları (1)

Begum

Düğün Tarihi: 07.08.2015

Düğün.com üzerinden anlaştı

300 kişilik bir düğün salonuydu ve mekanın içersi genişti, pist alanı büyük ve ferahtı. bu düğün salonu hem havadar klima sistemi vardı çalışıyordu ve basık bir ortamda değildi.Mekanın kendisinin ayarlamış olduğu süslemler vardı mekan sandalye masa düzenlemesi süslemelerini kendisi... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.