Fa Minör Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Fa Minör Garden - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Fa Minör Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Fa Minör Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Fa Minör Garden Sık Sorulan Sorular

Fa Minör Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Fa Minör Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Fa Minör Garden kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Fa Minör Garden kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Fa Minör Garden Hakkında

Kına eğlencesi ve düğün törenleriniz için seçkin bir tasarım ile hizmet veren Fa Minör; hayatınızda bir daha tekrarı olmayacak özel günleriniz için size en iyi organizasyonu yaşatıyor. Yıllardır bugünü hayal eden biricik gelin adaylarımızın her şeyin en iyisini hak ettiğini düşünüyoruz. Tasarımı ve süslemesi ile size İzmir’de eşi benzeri olmayan bir mekân hizmeti sunan Fa Minör, yıllardır ödün vermediği kaliteli hizmet prensibi ile size kusursuz bir organizasyon vadediyor. Profesyonel hizmetlerimiz ile size hak ettiğiniz değeri tam anlamı ile vermeye çalışıyoruz.

Gelin özel günlerinizde size nasıl hizmetler sunduğumuzu konuşalım biraz da:

Özel davetlere ev sahipliği yapacak bir mekânın öncelik ile çok iyi bir şekilde tasarlanmasın gerek diye düşündük. Buna istinaden kır bahçemizde peyzaj çalışmamıza çok önem verdik. Kır konseptli organizasyonlarınız için size düşler ülkesinde hissini yaşatacak bir mekân ortaya çıkarmak için sıkı bir çalışma yürüttük. Çalışmalarımızın sonucunda bizi tatmin eden bir mekân ortaya çıkarmayı başardık.

Beyaz rengin yoğun olarak yer bulduğu mekânımızda renklendir işini ise mevsimin en taze çiçeklerine bıraktık. Mis kokuları ile masalarınıza konuk olan çiçekler hem renk ahengi yaratıyor hem de size görsel bir şov sunuyor.

Kına gecenizi düzenlerken oturma düzeni için uzun masalar kurdurabilir ve tüm sevdiklerinizi bu uzun masaların etrafında toplayabilirsiniz. Şık şamdanlar ve ayna yansımalı suplalar ile masalarınızda seçkin bir organizasyonun tüm izlerini görebileceksiniz.

Kına organizasyonunuz için eğlenceli renkleri kullanmak isterseniz size tabi ki konuda da yardımcı oluyoruz. Siz yeter ki bize hayal ettiğiniz kına temasını betimleyin; biz hayata geçirmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Yemekli veya kokteyl tarzı kına organizasyonlarınız için size İnciraltı kına gecesi işletmelerinden biri olarak hizmet sunmak için bizim için büyük zevk olacak. Siz de mutlu gününüze ortak olmamızı isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No:30/1 Balçova/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Fa Minör Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.