• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Esnaf Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
80.000 - 100.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
80.000 - 100.000 TL

Esnaf Alaçatı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Esnaf Alaçatı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Esnaf Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Esnaf Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Esnaf Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.Esnaf Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Esnaf Alaçatı Hakkında

Alaçatı’da bekarlığa veda partisi, nikah sonrası yemeği gibi organizasyonlar düzenlediğimiz Esnaf Alaçatı Restaurant’ta keyifli bir gece geçirmek için sizi de aramızda görmek istiyoruz.

Esnaf markasını İzmir’e taşıyan Alaçatı’daki şubemizde şık ve nezih bir ortamda lezzetli yemekler eşliğinde eğlenceli bir gece geçirme imkânına sahipsiniz. Gelişmiş ışık ve sistemlerimiz ile mekânımızda sahne alan sanatçıların misafirlerinize ve size güzel dakikalar yaşatacağından eminiz.

50 ila 100 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekanımızda bulunan bahçede misafirlerinizi ağırlıyoruz. Sade ve şık bir görünüm elde etme amacıyla dizayn ettiğimiz mekanımızda krem rengi ve tonlarıyla duvarımızı boyadık. Masalarımızda da kahverengini tercih ettik. Sandalyelerimiz ise duvarlarda bulunan konseptimize uygun görsellerle bir bütünlük yakalaması açısından farklı renklerde. Esnaf Alaçatı Çeşme’de eğlenceye yeni bir boyut kazandıran mekânımızda haftanın pek çok gününde farklı müzikler yapan sanatçılar sahne alıyor. Bu sanatçıların performans sergilediği günler arasından kendi müzik zevkinize en uygun olanı tercih ederek sevdiğiniz şarkılara eşlik edip dans etme fırsatına sahip olabilirsiniz. Organizasyon alanımız haricinde bulunan kapalı alanımızda da nikah sonrası yemekleri için daha sakin bir ortama sahibiz. Gecenizde sevdiğiniz şarkılara eşlik ederken aynı zamanda lezzetli yemeklerimizin de keyfini çıkarmak isterseniz davetiniz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile birlikte menü tadımlarına katılabilirsiniz. Menü tadımlarımızda Türk ve Dünya mutfağının pek çok lezzetli yemeği arasından damak zevkinize en uygun yemekleri tercih etme imkanına sahipsiniz. Gecenizde gelecek misafir sayınıza göre size özel masa düzenleri de kurabiliriz.

Gece boyunca hız kesmeden devam eden bir eğlence için Esnaf Alaçatı’yı tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan Esnaf Alaçatı iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı, Yeni Mecidiye Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi No:118, 35930 Çeşme İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Esnaf Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.