Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Erik Dalı Restaurant

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Erik Dalı Restaurant

Erik Dalı Restaurant Hakkında

Kına gecesi, nikah sonrası yemeği ve bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlar düzenlediğimiz Erik Dalı İzmir Balçova’da leziz yemekler eşliğinde unutulmaz bir eğlenceye davetlisiniz! Güler yüzlü ve işinde tecrübeli ekibimiz ile birlikte tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağımız bir gecede misafirleriniz ile birlikte sizi de aramızda görmekten mutluluk duyacağız!

Uzun yıllardır yemek sektöründe bulunan markamız son yılların yükselen trendi kendin pişir kendin ye konsepti dahilinde tasarlanmış mekânında pek çok organizasyon düzenliyor. Bu organizasyonlarda misafirlerimizin memnuniyeti bizim için en önemli unsur. Bu memnuniyeti sağlamak adına tüm istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda oluyoruz. 400 ila 500 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda sade bir dizayna sahibiz. Daha çok işlevsellik ve misafirlerinizin konforu düşünülerek tasarlanan mekânımızda daha çok beyaz rengi ağırlıkta kullandık. Masalarımızın başında yiyeceklerinizi kendi isteğinize göre pişirebileceğiniz mangallar bulunuyor. Taze ve organik sebzeler kullanarak hazırladığımız mezelerimizin yanı sıra pek çok çeşitte içeceklerimiz de sizi bekliyor.

Kına gecesi organizasyonları pek çok konseptte düzenlenebilen etkinlikler. Bu konseptler dahilinde isteklerinizi belirtmeniz durumunda mekânımızda çeşitli süslemeler yaparak hayalinizdeki ortamı yaratabiliriz. Yine mekânımızda sahne alan sanatçılardan müzik zevkinize uygun olanı tercih ederek gecenizde eğlencenin dozunu arttırabilirsiniz.

Hayatınızın en anlamlı günlerinden birinde yaşanacak güzel anları yıllar sonrasına aktarmak isterseniz anlaşacağınız fotoğrafçılar gecede kayıt alma imkânına sahipler. Böylece en güzel açılardan çekilmiş fotoğraflarınızla yüzünüzdeki tebessümü ömür boyu saklama şansına sahip olacaksınız.

Güzel birlikteliğinize adım atarken kıymetli konuklarınız ile beraber geçireceğiniz bu özel geceyi Erik Dalı Restaurant’ta düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Bu sayede fiyat tekliflerimizi size iletebilir ve davetiniz için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabiliriz!

Erik Dalı Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Erik Dalı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Erik Dalı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Erik Dalı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Erik Dalı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Erik Dalı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Erik Dalı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.