Efendiler Kulübü

E-posta Gönder

Efendiler Kulübü Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  50-100

Efendiler Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

 • Efendiler Kulübü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Efendiler Kulübü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Efendiler Kulübü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Efendiler Kulübü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Efendiler Kulübü kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Efendiler Kulübü Hakkında

İzmir’de yeni nesil meyhane anlayışıyla yola çıktığımız bu sektörde, en iyisi olmak için çalıştığımız ve konuklarımızı kaliteyle buluşturduğumuz meyhanemizde bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirmeniz için hepinizi bekliyoruz. Efendiler Kulübü Bayraklı’da şehir merkezinde konuklarımıza güzel bir seçenek sunuyor.


Bekarlığa veda gecelerinizde bizi tercih etmek istediğiniz isterseniz, planladığınız günden önce bizimle iletişime geçmeniz iki taraf için de çok avantajlı olacaktır. Gelecek kişi sayısı, gecede istediğiniz detaylar ve bunun gibi konuları sizinle önceden konuşuyor ve gece sonunda hiçbir problem yaşamamanızı sağlıyoruz. Gelecek kişi sayısına göre masa ve sandalyeleri dizayn ediyoruz. Ayrı ayrı olacağı gibi tek uzun bir masa ile size güzel bir masa rezerve edebiliyoruz. Masa ve sandalye süslemesi isterseniz, alanında uzman organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz. Bekarlığa veda konseptini oluşturacak aksesuarla harika anlar geçirebileceğinizi şimdiden söylüyoruz. Bu anları da kaydetmek ve ileride hatırlamak istediğinizde bakmak için bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Profesyonel makinayla hem fotoğraflar hem de videolara sahip olabilirsiniz.


Yemeklerimiz ve mezelerimiz elleri hünerli aşçılarımız tarafından yapılıyor. Günlük ve taze olan ürünlerimizi kullandığımız mezelerimiz, birçok çeşidiyle masalarınızı renklendiriyor. Boşnak etli humus, yaprak sarmalı midye dolma, ev yapımı mayonezli köz patlıcan, Antakya nar ekşili bezirgan, rokalı cacık gibi özel ve hiçbir yerde bulamayacağınız mezelerimizi işletmemizde tatma şansına sahipsiniz. Efendiler kulübü fiyatlarının da uygun olduğunu bizi tercih ettikten sonra anlayacaksınız.


Gece 01.30’a kadar kesintisiz hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bekarlığa veda gecelerinin olmazsa olmazı canlı müzik ile keyifli bir gece geçirmenizi sağlayacağız. Eğlenceli ekibimiz en güzel şarkıları sizin için çalacak ve söyleyecekler.


Bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Efendiler kulübü fırsatlarından faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Mansuroğlu Mahallesi 286/1 Sokak Ontan Plaza 1D Bayraklı / İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Efendiler Kulübü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.