Dünya Barış Anıtı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dünya Barış Anıtı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Dünya Barış Anıtı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Dünya Barış Anıtı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dünya Barış Anıtı Sıkça Sorulan Sorular

Dünya Barış Anıtı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dünya Barış Anıtı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Dünya Barış Anıtı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dünya Barış Anıtı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Dünya Barış Anıtı Hakkında

2013 yılından beri sektör içerisinde İzmir Bayraklı kına gecesi mekanları arasında da faaliyet gösteren işletmemiz; kına gecenizin dışında düğün ve diğer özel günlerinizde de hizmet vermeye devam ediyor.

Bayraklı Belediyesi kapsamında bir kuruş olan işletmemiz benimsemiş olduğu uygun fiyat politikası ile kaliteli hizmeti sizin ile buluşturuyor. Bugüne dek pek çok kına gecesi ve düğüne ev sahipliği yapan işletmemiz her geçen gün geliştirdiği hizmetleri ile siz ve davetlilerinizi en iyi şekilde konuk ederek gecenin sonunda mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyor.

Kına gecesi gibi özel ve bir o kadar da anlamlı bir gecede siz sadece sevdikleriniz ile eğlenmenize bakın istiyoruz. Profesyonel ekibimiz sizin yerinize her ayrıntı ile özel olarak ilgilenecek ve kına geceniz süresince hiçbir aksiliğin meydana gelmemesi için büyük uğraş verecek.

Düğün öncesi hem eğlenerek stresinizi atacağınız hem de göz yaşlarına boğulacağınız bu günde size hayal edemeyeceğiniz kadar çok imkân sunuyoruz. Kına tahtı, minderler ve cibinlik, seçeceğiniz pakete göre 2 – 3 ve 4 kişilik nedime ekibi, kına – çere – hediyelik dağıtımı, çiftetelli gösterisi, kına yakma merasimi, gelin için kaftan, taç ve alınlık, damat için yelek ve fes… Seçeceğiniz kına paketlerimize göre içerisinde daha pek çok hizmetimizin yer aldığı işletmemizde kına adına aradığınız ne varsa tek çatı altında size sunuyoruz.

Ekstra hizmetlerimiz kapsamında ise oryantal, bayan DJ, Hint dans ekibi, Osmanlı macunu, Osmanlı şerbeti, Hint kınacısı gibi aklınıza gelebilecek her imkânı ayağına getiriyoruz.

Kına geceniz için siz de aradığınız her şeyi bulabileceğiniz işletmemiz İzmir Bayraklı Dünya Barış Anıtı ile tanışmak ister ve kına organizasyon fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Org.Nafiz Gürman Mah. 7171 Sok. No:203 Bayraklı, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dünya Barış Anıtı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.