Deniz Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Deniz Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Deniz Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Deniz Restaurant Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Deniz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Deniz Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Deniz Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Deniz Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Deniz Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Deniz Restaurant Hakkında

Kına geceniz için sevdiklerinizle birlikte kendinizi rahat hissedeceğiniz, profesyonel bir hizmet veren ve bu özel günü en iyi şekilde hatırlamanızı sağlayacak bir işletme tercihinde bulunmak istiyorsanız Deniz Restaurant İzmir’de doğru bir seçim olacaktır! Benzersiz körfez manzarası, keyifli bahçesi ve uygun fiyatları ile gelin adaylarının bugünü tam da istedikleri gibi geçirmesini sağlayan Deniz Restaurant, hayatlarında güzel bir iz bırakmak için sabırsızlanıyor!

Kına geceniz için hem açık hem de kapalı alan seçeneklerimiz bulunuyor. Şık bir şöminenin bulunduğu, masaları birleştirme imkânımızın da bulunduğu kapalı alanımız, bu tarz organizasyonlar için oldukça sık tercih ediliyor.

Birbirinden lezzetli yemeklerimiz ise, gecenizden önce sevdiklerinizle keyifli saatler yaşamanızı sağlıyor. Özellikle deniz ürünlerindeki başarımızı sizinle paylaşmak istiyor, Deniz Restaurant menüsündeki farklı çeşitlerimiz ile her konuğumuzun damak zevkine hitap edebilmeyi amaçlıyoruz.

Eşsiz konumumuz, birbirinden lezzetli yemeklerimiz ve kapasitemiz sayesinde kına geceleri dışında da birçok davete imza atabiliyorsunuz. Düğün, nikâh, söz ve nişan, sünnet düğünü, doğum günü, yıl dönümü, nikâh sonrası yemeği, bekârlığa veda gecesi ve iş yemekleri gibi pek çok özel âna ev sahipliği yapabiliyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz birçok davette konuklarımızı hep buradan mutlu bir şekilde uğurladık. Neden bir sonraki siz olmayasınız?

İzmir’in Aliağa ilçesinde faaliyet gösteren restoranımız için birçok ulaşım seçeneği bulunuyor. Aliağa dolmuşları ya da belediye otobüsleri gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebildiğiniz restoranımıza özel araçlarınızla da kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Otopark konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı da dipnot olarak belirtmek istiyoruz.

Kına geceniz için doğru bir tercih yaptığınızı düşünüyor ve Deniz Restaurant fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Kültür Mah. Ord. Prof. Sebastiana Logana Cad. Aliağa, İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Deniz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.