Deniz Kızı Otel & Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Menderes, İzmir

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

İzmir'in şirin beldesi Gümüldür ‘de doğa ile iç içe, deniz manzaralı tatlı su ile tuzlu suyun buluşma noktasında bulunan bahçemizde düğün, nişan, kına ve bekarlığa veda ve sünnet organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Konumu ve ulaşımı kolay olan yerimiz; Meryem Ana Evine 35km, İzmir Adnan Menderes Hava limanına 30 dakika, İzmir'e 45 kilometre mesafede bulunuyoruz. Ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifle vakit geçirebileceğiniz, uygun fiyatla eşsiz lezzetlerimizi tadabileceğiniz mekanımızda, güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyoruz. Denizkızı Otel ve Restaurant olarak her koşulda konuklarımızın mutluluğu ve rahatlığını amaç edinen ekibimizle sizleri misafir etmenin ayrıcalığını yaşamaktan mutluluk duyuyoruz.


Öncelikle 300 kişiden başlayarak 750 kişiye kadar gelecek tüm misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kına ve bekarlığa veda gecenizi yapacağımız bahçemizde, sizler için tüm hizmetleri sağlayabiliyoruz. İsteklerinizi bize iletmeniz yeterli.


Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Yemekli organizasyonlarınız için restoranımızın sağladığı catering hizmetleri ile çiftimizin tercih ettiği menüleri hazırlıyoruz.


Kına törenlerinin vazgeçilmezi belki de eşsiz müzikleridir. Müzik grubumuz geniş repertuarı ile gece boyunca kesintisiz müzik zevki yaşamanızı sağlayacak. Eğlenceli anlarınızı fotoğrafçılarımız ölümsüzleştirecek. En güzel anlarınızın ölümsüz karelere dönüşmesini sağlayacaklar.


Masa ve sandalye süslemeleri ile kına konseptiniz bindallı veya kaftanınızın renklerine uygun bir şekilde düzenlenecek. Böylece size özel tasalanmış mekânımız da her detay kusursuz bir ahenk yaratacak.


Kına töreni için; kına mumu, tepsisi gibi son dakikaya kalarak unutulan eşyaları da sizin için temin ederek önlemlerimizi de alıyoruz. Kına ekibimiz ise eğlencenize ortak oluyor ve konuklarınızın keyifli bir gece geçirmesini sağlıyor.


Düğün öncesinde stres atacağınız ve doyasıya eğleneceğiniz bu günü Denizkızı Otel Restaurant ’la organize etmek için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Arslan

  • Adres: Gümüldür İnönü Mahallesi, Meryem Ana Cd. No:35, 35480 Menderes

Deniz Kızı Otel & Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!