Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı Hakkında

Alaçatı’nın taş evleri arasında doyasıya eğlenebileceğiniz bir organizasyona ne dersiniz?


Keyifli bir bekarlığa veda partisine hazırsanız; Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı adresimizde sizi ve misafirlerinizi bekliyoruz!


İzmir’in gözde eğlence duraklarından biri olan Alaçatı’da bulunan otelimizin masmavi cundaları ve yemyeşil bir bahçesi bulunuyor. Üstelik içerisinde havuz da bulunan bahçemizde serinlemek için çok da uzağa gitmenize gerek kalmıyor. Birbirinden güzel 10 odamızla hizmet verdiğimiz otelimizde; butik organizasyonlar düzenliyoruz. Taş otelimiz her ne kadar sakinliğin ve lüksün adresi olsa da eğlenceli organizasyonlara da yer veriyoruz.


Son dönemlerde gelin adayları arkadaşlarıyla birlikte doyasıya eğlenebilecekleri bir bekarlığa veda partisini, kına gecesine tercih ediyorlar. Daha yenilikçi olan bu yaklaşım için baktıkları adreslerden biri de Alaçatı oluyor. Gerek taş dokusu gerek de modern eğlence anlayışıyla; gelin adaylarımızın bu eğlenceye dair beklentilerini fazlasıyla karşılayabilen bir mevkide yer alıyoruz.


Bekarlığa veda organizasyonlarımızı genellikle ufak bir tatil formatında gerçekleştiriyoruz. Gelin adayımız arkadaşlarıyla otelimize geliyor ve birkaç gün dinlenerek düğün stresinden uzaklaşıyor. İçerisinde bulunduğumuz bu keyifli atmosferde eğlence ve lezzet dolu saatler yaşıyorlar. Şehrin telaşından ve gürültüsünden uzaklaşarak; gönüllerince eğlenebiliyorlar. Genellikle birkaç gün konaklama şeklinde yaptıkları bu organizasyon için önceden görüşmemiz dahilinde odalarımızı rezerve ediyoruz. Özellikle yaz döneminde böyle bir organizasyon planlıyorsanız; önceden irtibata geçmemizin sağlıklı olacağını belirtmek isteriz. Yazlık bir bölgede bulunduğumuz için bu süreçte yoğunluk yaşıyoruz. Gelin adaylarımızın bu kıymetli isteğine de cevap verebilmek adına rezervasyonlarımızı aylar öncesinden yapıyoruz. O gün geldiğinde ise hazır bir şekilde gelin adayımızla arkadaşlarını bekliyoruz…


Bekarlığa veda partiniz için yapabileceklerimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir belki de Alaçatı bekarlığa veda oteli arayışınıza hızlıca son dahi verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi 13083 Sokak No:4/1-4/2, 35937 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cocopalm Boutique Hotel Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.