Çiçek Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çiçek Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çiçek Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Çiçek Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Çiçek Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Çiçek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Çiçek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çiçek Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Çiçek Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Çiçek Düğün Salonu Hakkında

Çiçek Düğün Salonu, İzmir Bayraklı kına gecesi mekânları arasından 2006 senesi itibari ile hizmet vermeye başlamıştır. Kına gecesi ve düğün organizasyonunu için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz salonumuz; 1000 metre karelik alana sahip, açık bir kır bahçesi şeklinde olan yazlık salonumuz ve 600 metrelik karelik alana sahip kapalı salonumuz olmak üzere 2 ayrı mekânı bünyesinde barındırıyor.

Yazlık kır alanımız yaklaşık olarak 1200 kişiyi ağırlayabileceği gibi kapalı salonumuzda da 700 kişiyi rahatlık ile ağırlayabiliyoruz. Deneyimli ve bir o kadar da güler yüzlü personelimiz sayesinde tüm gece boyunca keyifli vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına organizasyonunuz için kapalı salonumuzu veya kır bahçemizi, etkinliğinizi yapacağınızı mevsime göre seçebilirsiniz.

Kına gecesi için ihtiyacınız olan her şeyi anlaşmalı olarak çalıştığımız organizasyon firmaları aracılığı ile temin edebileceğimizi belirtmekte fayda var. Siz sadece bize hayalinizdeki kına organizasyonunu anlatın, biz hayata geçirelim.

Bir mekân olarak beklentileriniz çok daha üzerinde hizmetler verdiğimizi söyleyebiliriz. Örneğin kına davetiyeniz için hala bir karar veremedi iseniz size bu konuda yardımcı olabileceğimizi biliyor musunuz?

Siz de kına gecesi davetiye modellerinin yer aldığı davetiye kataloğumuzu inceleyerek beğendikleriniz arasından birini kına davetiyeniz olarak seçebilirsiniz.

Gecenin sonunda davetlilerinizi uğurlar iken, gece boyu hissettikleri şeyleri ve sizin için temennilerini anı defterimiz sayesinde kelimeye dökebilecekler.

Ayrıca kına gecenize herhangi bir sebep ile katılım sağlamayacak olan yakınlarınız var ise onları da unutmuyoruz; kına gecenizi yaptığımız canlı çekim ile dünyanın her yerinden canlı canlı izleme şansı sunuyoruz.

Sadece bir düğün salonu değil, daha fazlası olan işletmemizi kına geceniz için tercih edebilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu aşamada tek yapacağını şey ise formu doldurmak olacak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    1586 Sk. No: 91 Bayraklı / İZMİR

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çiçek Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.