• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Cemiyet Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Cemiyet Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Cemiyet Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Cemiyet Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Cemiyet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Cemiyet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cemiyet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Cemiyet Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Cemiyet Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Cemiyet Meyhanesi Hakkında

Bekarlığa veda gecelerinizin olmazsa olmazı müzik, lezzetli yemekler ve güler yüzlü hizmet tek bir adreste bulunuyor. Cemiyet Meyhanesi İzmir’de eğlenceli anlarınız için tercih edebileceğiniz nadir meyhanelerden biri. Alsancak’ta yer alan meyhanemize çevre illerden toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla gelebilirsiniz.


Bekarlığa veda gecelerinizi planlarken bizimle iletişime geçerseniz, imkânlarımı meyhanemizde kullanabilmenizi sağlıyoruz. Yoğunluğumuzdan dolayı en az 1 hafta önceden bizi aramanız durumunda kapsamlı bir hazırlık aşaması geçirebiliyoruz. Gelecek kişi sayısını bizimle paylaşırsanız mekânımızdaki masaları sayıya göre dizayn edebiliriz.


Açık ve kapalı alanı bulan işletmemizde dilediğiniz yeri tercih edebiliyorsunuz. Sokağa yakın olan masalarımızın çevresinde açılır-kapanır bir mekanizma bulunuyor. Burayı mevsim koşullarına göre açıp kapatabiliyoruz.


Meyhanemizdeki masa ve sandalyelerin bekarlığa veda konseptine göre süslenmesini isterseniz, profesyonel olarak bu işi yapan organizasyon firmalarıyla görüşebilir ve yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda aksesuar temini de yapan firmalar ile anlaşabilir ve bu aksesuarları işletmemizde kullanabilirsiniz. Bu unutulmaz gecelerinizi ölümsüzleştirmek için de bir fotoğrafçı kiralayabilir ve gece boyunca profesyonel makinesiyle kaliteli fotoğraflar çekilme şansına sahip olabilirsiniz.


Birçok organizasyona ev sahipliği yapmış olmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Organizasyonlarınızdaki deneyimlerimizi sizin özel geceniz için de kullanacak ve hiçbir aksaklık yaşanmadan güzel bir geçirmenizi sağlayacağız. Tecrübeli yönetici kadromuz, genç ve dinamik personellerimiz ile uyum içerisinde çalışıyorlar. Bu da konuklarımıza hızlı ve sağlıklı bir hizmet vermemizi sağlıyor.


Bekarlığa veda geceleri dışında nikah sonrası yemeklerinde, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve bunun gibi özel gecelerinizde tercih edebileceğiniz Cemiyet Meyhanesi Alsancak’ta eşsiz hizmetleri ve güler yüzlü ekibiyle sizi misafir etmek için sabırsızlanıyor. Bütün bu fırsatlara sahip olmak ve kusursuz bir gece geçirmek için formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alsancak Mah. İrfan Boyuer Sok. No:11 / B Konak/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Cemiyet Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.