Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Dereotu Gourme Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Dereotu Gourme Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Dereotu Gourme Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dereotu Gourme Sıkça Sorulan Sorular

Dereotu Gourme kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dereotu Gourme kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dereotu Gourme kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Dereotu Gourme kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dereotu Gourme kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Dereotu Gourme Hakkında

2007 yılında kurulan Dereotu Gourme’de kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizi son derece ferah ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kafe tecrübemiz sayesinde sizi son derece lezzetli yemeklerle buluşturuyoruz. Konuklarınızı nezih bir işletmede, kaliteli bir hizmet eşliğinde ağırlamak istiyorsanız mekanımız tam da sizin aradığınız yer olabilir. Profesyonel aşçılar tarafından yapılmış yemekler sayesinde davetleriniz renklenecek, tecrübeli ekibimiz her adımda yanınızda olacak!

Davet Alanları

İşletmemizde 1 kapalı mekanımızla birlikte 2 ferah bahçemiz bulunmakta. Davet alanlarımız, boydan boya camla kaplı. Her mevsime uygun bir alan yaratmak için açılır kapanır bir tavana sahibiz. Ayrıca mekanımızda sevdiklerinizle doyasıya eğlenmeniz için geniş bir dans pistimiz de bulunmakta. Davet alanlarımız sayesinde bu güzel gününüzü dostlarınızla samimi bir ortamda geçirebilir, yarının endişelerini kısa süreliğine kenara bırakabilirsiniz.

Dekorasyon

İşletmemiz, İzmir Çiğli kına gecesi mekanları arasında hem zarafete hem de rahatlığa önem veren dekorasyonuyla öne çıkmakta. 4 kişilik kare masalarımızın çevresinde koltuk şeklinde sandalyeler bulunuyor. Masalarımızı, runner model örtülerimizle ve çiçek detaylarıyla dekore ediyoruz. Dilerseniz kutlamanızdan önce örnek masa hazırlıyor, masa dekorasyonu konusunda sizin istek ve önerilerinizi dikkate alıyoruz.

Hizmetler

Dereotu Gourme’de davet alanlarımız, camla kaplı olmasının yanında klimalı. Böylece ferah bir ortam yakalıyoruz. Mekanımızda, gecenizin olmazsa olmazı ses ve ışık sistemlerini sizin için ayarlıyor, gönlünüzce eğlenmeniz için müzik hizmeti de sunuyoruz. Konuklarımıza profesyonel aşçılarımızın mutfağından çıkan lezzetli yiyeceklerden ikram ediyoruz. Kısacası İzmir bekarlığa veda partisi mekan arayışınıza kaliteli hizmetimizle yanıt veriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Aşçı ekibimiz, 9 kişiden oluşmakta. Halihazırda kafe olarak hizmet vermekte olduğumuz için lezzetli ve sağlıklı yemeklerimize güveniyoruz. Davetleriniz için ordövr tabağı, köfte, tavuk ve pilavlı menümüz mevcut. Ayrıca içecek, kuru pasta ve yaş pasta gibi çeşitli ikramlar da sağlayabiliyoruz. Dilerseniz bekarlığa veda gecenizde sağlıklı menü alternatifimizden yararlanabilir, detayları bizimle paylaşarak damak tadınıza uygun bir menü oluşturabilirsiniz.

İşletmemiz, İzmir kına salonları içerisinde konuklarına sağladığı nezih ortam ve hizmet kalitesi ile öne çıkmakta. Hijyenik bir ortamda, lezzetli ve sağlıklı menülerimiz ile kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinizde size en güzel yemekleri sunuyoruz. Hizmetimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken sayfadaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmak. Dilerseniz iletişim formunu doldurabilir, profesyonel ekibimizden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.