Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Brera Otel Alaçatı

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Brera Otel Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Brera Otel Alaçatı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Brera Otel Alaçatı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Brera Otel Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Brera Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Brera Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Brera Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Brera Otel Alaçatı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Brera Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Brera Otel Alaçatı Hakkında

Tarihi bir yer olan Alaçatı’da bekarlığa veda gecelerinizi gerçekleştirecek uygun bir mekân arıyorsanız, size Brera Otel’i öneriyoruz. Konumu, fiyatları, güler yüzlü ekibi ve sağladığı birçok fırsat ile konuklarına “İyi ki tercih etmişim” dedirtecek otelimize gelin yakından bakmanızı sağlayalım.

Otelimiz Alaçatı merkezde faaliyet gösteriyor ve konuklarına kolay ulaşım imkânı sunuyor. Özel araçlarıyla gelmek isteyenlere geniş bir otopark alanı sunmakta. İzmir’den otobüsle gelecek konuklarımız için 45 dakikalık bir mesafede bulunuyor. Alaçatı’da inen konuklarımız 15 dakika yürüme mesafesiyle gelebilir ya da taksiyle 5 dakika içinde otelimizde olabilirler.

Otelimize geldiğiniz anda şık detaylardan oluşturulmuş bir yapı göreceksiniz. Her ayrıntıda konuklarımızın konforunu düşündüğümüzü ve hizmetlerimizle bu konforu desteklediğimizi belirtmek istiyoruz. Brera Otel Alaçatı’da müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet veren otellerden biri. Bunu kapıdan içeriye girdiğiniz anda fark edeceksiniz. Amacımız ise bizi tercih eden konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurlamak.

Bekarlığa veda gecelerinizi havuz başında gerçekleştirme farkına sahip oluyorsunuz. Bu havuz başına sizin için masa ve sandalyeler yerleştiriyoruz. Bu masa ve sandalyelerinizi bekarlığa veda konsepti için süslemek isterseniz profesyonel bir yardım alabilir ve organizasyon firmalarıyla anlaşabilirsiniz. Aynı zamanda büyük bir yemek organizasyonu düzenlemek isterseniz catering şirketi de getirebilmektesiniz. Bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve hem fotoğraf hem de video çekimi imkânı sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda organizasyonlarınız için uzaktan gelen misafirleriniz otelimizde konaklayabiliyorlar. Standart, loft ve deluxe odalarımızın bulunduğu otelimizde konforunuza göre fiyat politikanıza göre oda seçeneklerimiz bulunuyor. Bizi tercih etmek ve Brera Otel fiyatlarından faydalanmak için yandaki formu doldurabilirsiniz. Unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor, Brera Otel olarak güler yüzlü ekibimiz ile birlikte tüm konuklarımızı bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Alaçatı Mahallesi, 1077. Sk. No:35, 35930 Alaçatı/Çeşme/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Brera Otel Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.