Bornova Çarşı Han

0232 335 52 81

E-posta Gönder

Bornova Çarşı Han Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Bornova Çarşı Han Kapasite

 • Kapasite

  50-100

Bornova Çarşı Han Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Bornova Çarşı Han Sıkça Sorulan Sorular

 • Bornova Çarşı Han kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bornova Çarşı Han kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bornova Çarşı Han kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Bornova Çarşı Han kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bornova Çarşı Han kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bornova Çarşı Han kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bornova Çarşı Han kına ve bekarlığa vedanız için uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve mekan girişinde ateş ölçümü hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Bornova Çarşı Han Hakkında

Kına gecenizi veya bekarlığa veda partinizi ev dışında yapmak istiyor fakat evin samimi atmosferinden de vazgeçmek istemiyorsanız doğru yerdesiniz. İzmir kına mekanları arasında hizmet veren Bornova Çarşı Han’ın tarihi 14. yüzyıla, Aydınoğulları beyliğine kadar gidiyor. Aslına uygun yenileme çalışmalarından sonra kullanıma açılan ve İzmir’in en eski Türk yapısı olan Bornova Çarşı Han bugün kına gecelerine ev sahipliği yapıyor.

Davet Alanları

Bornova Çarşı Han’da 50 ila 100 kişilik 2 adet davet alanı bulunuyor.
●Kına organizasyonları için mekan girişinin de açıldığı avlumuzu kullanıyoruz. Taş dolgulu duvarlarda çevrili olan avlumuz sayesinde dışarıdan tamamen izole olabilirsiniz. Avlunun sol tarafında mutfağın da yer aldığı üstü kapalı bir alan bulunuyor.
●Kapalı davet alanımız yüksek tavanıyla öne çıkıyor.
●Avlumuzun üst katı organizasyonlar için uygun olmasa da mekanımızın tarihi dokusunu tamamlıyor.
●Kadın ve erkek davetlilerinizi ayrı yerlerde misafir edebilirsiniz.

Dekorasyon

●Avluyu çevreleyen taş duvarlarda dekoratif kilimler ve otantik görünümlü lambalar yer alıyor. Mekanımızda misafirlerinizi kare, dikdörtgen veya uzun ahşap masalarla ağırlıyoruz. Mekanın otantik görünümüyle uyum sağlayan ahşap masalarımıza yine ahşap sandalyeler eşlik ediyor. Masalarımızı ve sandalyelerimizi istediğiniz organizasyon firmasıyla çalışarak gönlünüzce süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda genel mekan dekorasyonunda da istediğiniz süslemeleri hayata geçirebilirsiniz.
●Kapalı alanımızda loş ışıklandırmalar kullanıyoruz. Burada oturma düzenini duvar kenarına dizilmiş minderli koltuklar, ahşap sandalyeler ve ahşap masalarla oluşturuyoruz. Kapalı alanımızın ahşap pencereleri de mekanımızın tarihi ambiyansına katkı sağlıyor.

Hizmetler

İzmir Bornova kına mekanlarından Bornova Çarşı Han’a dilediğiniz organizasyon firmasını getirerek kına veya bekarlığa veda partinizi planlamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca dışarıdan profesyonel fotoğrafçı da getirerek bu güzel günü ölümsüzleştirebilirsiniz. Mekanımızda kına müziği yayını yapabileceğiniz ses sistemleri de bulunuyor. Dilerseniz davul şov gibi eğlenceli hizmetleri de mekanımıza çağırabilir, misafirlerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Kına gecesi ve bekarlığa veda partisi için bizimle önceden iletişime geçerseniz mekanımızı sizin için kapatabiliriz. Çarşı Han’ın sunduğu avantajlar arasında kolay ulaşılabilir merkezi konumu da yer alıyor. İzmir Bornova Çarşı Han kına fiyatları için ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilirsiniz. Sayfada paylaşılan telefon numarasını arayarak da ekibimizle iletişim kurabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 52 81
 • Adres:

  Ergene Mahallesi, 538. Sk. No:36, 35040 Bornova/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bornova Çarşı Han Yol Haritası

Bornova Çarşı Han Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

C&I

Cemile & Ibrahim

Düğün Tarihi: 07.08.2022


İlgi ve alakaları dan dolayı çok memnun kaldık kuzenimi de yönlendirdim oda çok memnun kaldı gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.