Bordo Yeşil Garden Alsancak

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon
38

Güzelbahçe

Gürleyen Düğün & Davet Organizasyon

400-500
50-100 TL

Hakkında

Türk gelenek ve göreneklerinin değişilmez aktivitelerinden biri olan kına gecelerini kaliteli ve unutulmaz bir organizasyona dönüştürmek için Bordo Yeşil Garden Alsancak’ta hizmetinizde! Sağladığımız birçok imkân ve avantaj ile gelin adaylarımızın gecenin keyfini çıkarmalarını sağlıyoruz. Sizin için her detayı özenle düşünen bir ekip geceyi mutlu bir şekilde tamamlamanızı sağlayacak.

Kına geceniz için size şık bir salon sunuyoruz. Yaklaşık 200 kişiye kadar çıkabilen kapasitemiz sayesinde sevdiklerinizle rahat bir şekilde eğlenebiliyor, gecenin tadını çıkarabiliyorsunuz. İnce uzun masalarla oluşturduğumuz oturma düzeninde misafirlerinizi aynı masada oturtabiliyor, keyifli sohbetin hiç kesilmemesini sağlayabiliyorsunuz. Bu masalar sayesinde de dans pisti için ortada geniş bir alan bırakabiliyor ve danslarınızı hep birlikte edebilmenizi sağlıyoruz.

Mekânın kına konseptine göre süslenmesi konusunda gelin adaylarımıza kusursuz bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. En çok tercih edilen kına konseptlerini ve yeni trendleri her gün takip eden bir ekibin gece boyunca yanınızda olacağınızı söyleyebiliriz. Davetinizin çok daha iyi olması için çeşitli önerilerde bulunabiliyor, düşlediğiniz gibi bir ortamı sunabiliyorlar. Masa ve sandalye giydirmelerini istediğiniz konseptin rengine göre temin ediyoruz. Süslemeleri de buna uyumlu olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kına geceleri için oldukça önemli olan kına tahtı, kına sandığı, kına mumu, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları işletmemizde bulabiliyorsunuz. Aynı zamanda mini bir koreografi ile birlikte kına ekibi tahsis edebiliyor ve keyifli bir gösteriye imza atmanızı sağlayabiliyoruz.

İzmir’in birçok yerinden kolay bir ulaşım imkânı ile gelebileceğiniz Bordo Yeşil Garden Mersinli’de faaliyet gösteriyor. Otobüs, dolmuş, metro ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak rahat ve hızlı bir şekilde gelebildiğiniz işletmemize özel araçlarınızla gelmeyi tercih ederseniz de ücretsiz otopark imkânımızdan yararlanabiliyorsunuz.

Bu bilgiler doğrultusunda keyifli bir kına gecesine imza atmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak olacak.

İletişim

Bordo Yeşil

  • Adres: İzmir

Bordo Yeşil Garden Alsancak Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!