Beyza Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyza Düğün Salonu - Kına
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 350

Beyza Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Beyza Düğün Salonu Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beyza Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beyza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Beyza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Beyza Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beyza Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Beyza Düğün Salonu Hakkında

Kültürümüzün bize en güzel armağanlarından biri olan kına geceleri, uzun yıllardır hayatımızın bir parçası. Düğünden önce sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz, doyasıya eğlendiğimiz ve pek çok farklı duyguyu bir arada yaşadığımız kına geceleri için mekan arayışındaysanız ve İzmir’de ikamet ediyorsanız, size muhteşem bir önerimiz var: Beyza düğün Salonu Bayraklı İzmir. Farklı konseptleri barındıran salonumuzda, kına gecenizi organize etmek için sizi bekliyoruz.

Toplamda 400 kişi kapasiteli salonumuz, kolonsuz yapısıyla birlikte misafirlerinize ferah bir oturma alanı sunuyor. Bembeyaz yer döşemeleri ve duvar kaplamaları da bu ferahlığı destekler nitelikte oluyor. Davetli sayınıza göre, oturma düzenini planlıyoruz ve masa sandalyeleri, buna göre yerleştiriyoruz.

Sahne düzeni ve ışık gibi unsurları ise, konseptinize göre belirliyoruz. Misafirleriniz salona giriş yaptıklarında onları, geleneğimizin bir parçası olan lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. Daha sonra, isminizin yazılı olduğu panoda fotoğraf çektirerek, kına gecenizi ölümsüzleştirebiliyorlar. Başlangıçta sunduğumuz küçük atıştırmalık ikramlarıyla hoş bir başlangıç yapıyoruz. Daha sonra, nedimelerimiz eşliğinde sizi salona alıyoruz. Uyumlu dans gösterisi ve davul şovlarla, misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatıyoruz.

Kına töreniniz başladığında, ışıklar daha loş hale getiriliyor. Arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlarla, gecenin atmosferine yakışır bir ortam yakalıyoruz. Kına mumları ve süslü kına tepsimizle beraber, merasiminizi gerçekleştiriyoruz. O hüzünlü dakikaları geride bırakmak için hemen, eğlenceli şarkılara devam ediyoruz.

Kına geceniz bitiminde ise, konuklarınıza; kuru kına ve kına süslemesi ikramında bulunuyoruz. Böylece, sizin özel gecenizi hep hatırlama olanağı buluyorlar.

Beyza Düğün Salonu Bayraklı ailesi olarak, en güzel günlerinizden birine ev sahipliği yapmak ve heyecanınızı paylaşmak için sizi bekliyoruz. Bize ulaşmak ve hizmet detaylarımızı öğrenmek için, sayfanın hemen yanında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmanızı rica edeceğiz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Anadolu Cd. No:45 / 3 Bayraklı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyza Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.