Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Beydağ Baraj Kır Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beydağ Baraj Kır Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Beydağ Baraj Kır Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Beydağ Baraj Kır Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Beydağ Baraj Kır Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Beydağ Baraj Kır Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beydağ Baraj Kır Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beydağ Baraj Kır Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beydağ Baraj Kır Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Beydağ Baraj Kır Restaurant Hakkında

Beydağ Kır Restaurant adıyla İzmir’de faaliyet gösteriyoruz. Beydağ Belediyesi bünyesinde yer alan restoranımızda özel günlerinize ev sahipliği yaparken günlük hayatın kalabalığından uzaklaşmak isteyenleri de ağırlayabiliyoruz. Dağ, deniz ve doğanın eşsiz manzarasını birleştiriyoruz. Kına gecesi organizasyonlarınızı bu manzara eşliğinde gerçekleştirebiliyorsunuz.


Güzel anılar biriktirebileceğiniz mekânımızda sunduğumuz hizmetlere göz atmadan kına mekânınıza karar vermeyin. Bu değerli ana şahit olmasını istediğiniz misafirlerinizi çağırdıktan sonra davetli sayınızı bizimle paylaşın. Masalarımızı ve sandalyelerimizi davetlilerinizi rahat ettirecek şekilde belirleyelim. Açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Mevsime göre istediğiniz alanımızı tercih edebilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonları için gerekli olan malzemeler gün geçtikçe değişiyor ve modern konseptler ortaya çıkıyor. Bu yüzden dışarıdan organizasyon firmalarıyla çalışarak gelin adaylarının isteklerini yerine getiriyoruz. Hint, Osmanlı, Roman konseptlerini tercih eden gelin adayları mekânımızda istedikleri dekorasyon değişikliğini yapabilirler.


Yaz aylarında Beydağ’da gerçekleştirilecek organizasyonlar için çiftler bizi tercih ediyorlar. Ekibimiz ve restoranımız için bu aylar oldukça yoğun geçiyor. Siz de bizimle beraber kına gecesi organizasyonunuzu tasarlamak istiyorsanız önceden iletişime geçmelisiniz. Böylece belirlediğiniz tarihi sizin için rezerve edebiliriz. Organizasyonunuzun her aşamasını da beraber planlayabiliriz. Örneğin lezzetlerimizden hangisini seçmek istiyorsanız menülerimizi inceleyebilirsiniz.


Mezelerimizden patlıcan turşu, süzme yoğurt, çoban salata ve daha sayamayacağımız birçok lezzet arasından seçim yapabilirsiniz. Ana yemek için ise kırmızı et, tavuk, balık olmak üzere 3 farklı et seçeneğimiz bulunuyor. Lezzetlerimize eşlik edecek içeceklerinizi de önceden belirleyebilirsiniz. Dilerseniz de içecek seçenekleri mekânımızda inceleyerek anlık olarak taleplerinizi dile getirebilirsiniz.


Kına gecesi organizasyonlarınız için Beydağ Baraj Kır Restaurant doğru tercih. Yılların verdiği tecrübe, kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile beraber kusursuz organizasyonlar düzenleyebiliyoruz. Siz de kına gecenizi bizimle beraber güzelleştirmek isterseniz ‘Ücretsiz fiyat teklifi al’ seçeneğini kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Aktepe Mahallesi, Baraj yolu, 35790 Beydağ/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Beydağ Baraj Kır Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.