Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Bahçem Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahçem Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Bahçem Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Bahçem Cafe & Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Bahçem Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bahçem Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bahçem Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bahçem Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bahçem Cafe & Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bahçem Cafe & Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bahçem Cafe & Restaurant Hakkında

Açık ve kapalı alanlarımızda istediğiniz konsept seçeneği ile kına gecesi organizasyonlarınızı Bahçem Cafe Restaurant Bozyaka’da düzenliyoruz!

Siz de özel bir gece için hayallerinizin gerçekleştiği bir organizasyon istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebiliriniz. Böylelikle profesyonel ekibimiz ve organizasyon sorumlumuzun ile birlikte sizlere sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz…

Kına geceleriniz için kına köşenizi nereye kuracağımıza karar vererek başlıyoruz hazırlıklarımıza. Üstelik farklı kına tahtı ve cibinliği alternatifi ile çiftlimize karar verme imkânı sunuyoruz. Prenses konseptiniz için pembe taht ve minderler ile şık bir köşe tasarlayabiliyoruz. Ya da kırmızı bir köşe oluşturuyor ve Osmanlı esintileri ile geleneksel tören havasını taşıyoruz gecenize.

Bahçemizde yeşilin ve doğanın içinde şehrin kalabalığından uzakta organizasyonlarınız için ağaçların altında bir alan oluşturuyoruz. Kış gecelerinde de organizasyonlarınızı düzenleyebiliyor ve geceniz için kapalı salonumuzu tasarlıyoruz.

Konuklarınız ile gece boyunca eğlence için müzisyenlerimizi de davet ediyoruz. Kına gecesi geleneğine uygun bir şekilde kimi zaman eğleniyor kimi zamanda duygulu anlar yaşıyor ve kına türküleri ile geleneksel bir atmosfer yaratıyoruz.

Elbette düğün, nişan ve kına gecesi gibi organizasyonların dışında bekarlığa veda konsepti ile de gelin hanım ve dostlarını ağırlayabiliyoruz. Sizin için her detayı tasarlayarak lezzetli tatları da konuklarınıza sunuyoruz. Siz eğlenirken konuklarınızın çocukları da eğlenecek ve bahçemizde kendilerine özel alanlarda oyunlar oynayacaklar. Bu gece kimse sıkılmayacak ve her yüz gülümseyecek diyor ve gecelerinizi bu şekilde özetleyebiliyoruz…

Bütün bu ayrıcalıklardan yararlanmak için İzmir Karabağlar kına gecesi mekânlarından olan restoranımızı tercih etmek istemez misiniz?

Öyleyse sayfa üzerinden ücretsiz teklif formu ile isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bu sayede hem fiyat teklifleri alabilir hem de Bahçem Cafe & Restaurant ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Eski İzmir Caddesi No: 298 Bozyaka/ İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Bahçem Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.