Babushka Alaçatı

E-posta Gönder

  • Çeşme, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Babushka Alaçatı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Babushka Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Babushka Alaçatı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Babushka Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Babushka Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Babushka Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Babushka Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Babushka Alaçatı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Babushka Alaçatı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Babushka Alaçatı Hakkında

Bekarlığa veda gecelerinin en çok tercih edilen yerlerinden biri olan Çeşme’de özel gecelerinizi unutulmaz kılacak Babushka Alaçatı, konuklarına kapılarını açıyor. Çevre ilçelerden ya da İzmir merkezden maksimum 1 saat içinde işletmemizde size hazırlanmış masalarımızda oturmuş oluyorsunuz. Özel araçlarınızla tercih edebildiğiniz gibi, Çeşme otobüsleriyle de gelebilirsiniz.


Şirin bir bahçesi bulunan işletmemizde rengarenk çiçekler ve masalar ile huzurlu bir ortam vadediyoruz. Mevsim şartlarına göre bahçenin üstünü şemsiye ile kapatma imkânına da sahibiz. Organizasyonunuz için bizi tercih etmeden 1 hafta önce iletişime geçmeniz halinde, verimli bir hazırlık aşaması gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Böylelikle gece için taleplerinizi rahatlıkla yerine getirebilecek zamanımız oluyor. Aynı zamanda gelecek misafirlerinizin sayısını da sizinle önceden konuştuğumuzda bizimle paylaştığınızda masa ve sandalyeleri gelecek kişi sayısına göre dizayn ediyoruz. Ayrı ayrı olan masalarımızı dilerseniz tek ve uzun bir masa haline getirebiliriz. Bu masaların süslenmesi konusunda bir talebiniz olursa da, profesyonel olarak bu işi yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve süsleme konusunda yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda bekarlığa veda gecelerinin konseptleri için birçok aksesuar bulunmakta. Bunları da temin edebiliyorsunuz. Bu özen anlarınızı ölümsüzleştirmek isterseniz de bir fotoğrafçı kiralayabilir ve yaşadığınız güzel zamanları unutulmaz anlara döndürebilirsiniz.


Meze ve yemeklerimizin lezzetini Alaçatı’daki hiçbir işletmede bulamayacağınızı garanti edebiliriz. Taze ve günlük malzemelerden hazırlanan mezelerimiz, hiçbir yerde duymadığınız kadar farklı ve lezzetli. Tereyağlı karides, kalamar, istavrit, baharatlı zeliş ciğeri, lorlu kabak çiçeği dolması ve istavrit konuklarımızın en çok tercih ettiği lezzetlerden. Babushka Alaçatı menüsünde bulunan çok çeşitli lezzetlerimizi tatmak için ne bekliyorsunuz?


Çeşme Alaçatı’daki en özel işletmelerden biri olan Babushka, sunduğu kaliteli hizmet, renkli ortamı ve lezzetli yemekleri ile konuklarımızın hizmetinde. Bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.