Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Asill Restoran

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Asill Restoran Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Asill Restoran Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Asill Restoran Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Asill Restoran Sıkça Sorulan Sorular

Asill Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Asill Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Asill Restoran kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Asill Restoran kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Asill Restoran kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Asill Restoran Hakkında

İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan Asill Meyhane, konukları için en güzel bekarlığa veda gecelerine ev sahipliği yapıyor. Bekarlığa veda geceleri için gereken her detayın meyhanemizde bulunduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bahçelievler mevkiinde bulunan meyhanemizin ulaşım konusunda konuklarına çok rahat imkânlar sunduğunu belirtelim. Belediye otobüsleri, dolmuşlar, taksi ve metro ile meyhanemize ulaşabiliyorsunuz. Özel araçlarınızla gelmek isterseniz de park konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağını belirtelim.


Kapalı alanı bulunan işletmemize girdiğinizde masalarımızın düzenli bir şekilde yerleştirildiğini göreceksiniz. Kalabalık organizasyonlarınız için bizimle planladığınız tarihten 1 hafta önce iletişime geçmeniz iki taraf için de yararlı olacaktır. Böylelikle her talebinize özen gösterecek ve yerine getirmek için zamanımız olacak. Gelecek kişi sayısını da bizimle önceden paylaşırsanız masaları ona göre dizayn ediyoruz. Ayrı ayrı oturmak isteyebilir ya da tek bir masada yer almak isteyebilirsiniz. Bu durumda da masaları birleştirip uzun bir masa haline getirebiliyoruz. Bu masaların bekarlığa veda konseptine göre süslenmesini istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla iletişime geçebilir ve geceniz için yardım alabilirsiniz. Bu firmalardan aynı zamanda aksesuar talebinde de bulunabiliyorsunuz.


Bu özel gecelerinizi ölümsüzleştirmek isterseniz, bir fotoğrafçı kiralayabilir ve unutulmaz anlarınız için güzel fotoğraflar ve videolar çektirebilirsiniz.


Gece 02.00’a kadar kesintisiz bir hizmet vermekteyiz. Nikahtan sonra planlayıp sevdiklerinizle meyhanemize gelmek uzun sürmesi durumunda asla kaygılanmayın. Eğlencenin tadını çıkarmak için yeterince zamanınız olacak.


Canlı müziğimizin sizi çok eğlendireceğine eminiz. Fasıl ekibimiz masalarınıza yakın bir yerde konumlanıyorlar ve siz yemeğinizi yerken en güzel şarkıları çalıp söylüyorlar. Sevdiklerinizle hoş sohbet ederken arkadan gelen müzik ile keyifli bir akşamın tadını çıkaracaksınız. Sohbetinizi bölecek kadar yüksek, sesi duymayacağınız kadar da alçak olmayan müzik sesimiz, son model ekipmanlar sayesinde kaliteli bir hale geldi. Hiçbir detayda kaliteden ödün vermediğimizi belirtmek istiyoruz. Asil Meyhane İzmir’de eğlenceyi doruklarda yaşayacağınız bir işletme olarak hizmet veriyor. Bizi tercih etmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Mahallesi, Ali Rıza Avni Blv No:4, 35150 Karabağlar/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Asill Restoran Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.