• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ara Sokak Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ara Sokak Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Ara Sokak Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ara Sokak Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Ara Sokak Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ara Sokak Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ara Sokak Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ara Sokak Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ara Sokak Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ara Sokak Meyhanesi Hakkında

İzmir’de sevdiklerinizle eğlenebileceğiniz ve son bekar günlerinizi güzel dakikalarla geçirmek isterseniz tam size göre bir teklifimiz var. Ara Sokak Meyhanesi Alsancak’ta tüm isteklerinizi karşılayarak unutulmaz dakikalar sunmak için konuklarımıza kapılarını açıyor.


Alsancak’ın tatlı ve küçük meyhanelerinden biri olduğumuzu ve samimi ortamımızın tam da bekarlığa veda geceleriniz için uygun olduğunu söylemek istiyoruz. Sevdiğiniz insanlarla gelip büyük bir masada sanki evinizdeymiş gibi rahat bir şekilde eğlenebiliyorsunuz. Güler yüzlü personellerimiz ile birlikte biz de samimi bir ortamda hizmet vermenin mutluluğu içerisinde olduğumuzu söyleyebiliriz. Samimi bir hizmet anlayışı belirlediğimiz işletmemize tüm İzmirli dostlarımızla buluşmak isteriz.


Alsancak’ın merkezinde ama Alsancak’ın kalabalığından uzak ve gürültüsünün gelmediği bir işletme olduğumuzu sizinle paylaşalım. Meyhanemize geldiğinizde bunu fark edecek ve mutlu olacaksınız. Gönül dostlarınızla gelip güzel zamanlar geçirmek istediğinizi biliyoruz, bunun da herhangi bir şekilde bozulmasına izin vermeyeceğiz. Yüksek sesli müziğin de sohbetleri ve ortamın sıcaklığını gölgelemesini istemiyoruz.


Böylelikle bizi hem açık hem de kapalı alanımızda tercih edebilirsiniz. Dışarıda otururken meyhanede değil, sanki sokakta arkadaşlarınızla oturuyormuş izlenimi veriyoruz. Bu da bekarlığa veda gecelerinizde istediğiniz bir özellik olacaktır. Ara sokakta olmamıza rağmen salaş bir ortama sahip olmadığımızı ve mekânımızı dizayn ederken özenle çalıştığımızı belirtmek isteriz. Lambader ve ayna gibi birçok şık aksesuarlara sahibiz. Aynı zamanda açık mutfağa sahip olduğumuzu da geldiğinizde fark edeceksiniz. Bu da bize olan güveninizin artmasını sağlayacak.


Et ve balık seçeneklerimizin, zeytinyağlı mezelerimizin, alkollü ve alkolsüz içeceklerimizin konuklarımız için bir hayli geniş olduğunu söylemek istiyoruz. Her damak tadına hitap ediyor ve her bir konuğumuzu memnun etmeden buradan göndermiyoruz. Fix menülerimiz ile de fiyatlarımızın uygun olduğunu söylemek istiyoruz. Ara Sokak Meyhanesi fiyatlarından faydalanıp eksiksiz bir bekarlığa veda gecesi geçirmek isterseniz, formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alsancak Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1480. Sk. No:6/A, 35220 Konak/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Ara Sokak Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.