Aqua Marin & Maydanoz Catering

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Aqua Marin & Maydanoz Catering - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350
DENİZ BAHÇE
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 1248

Aqua Marin & Maydanoz Catering Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
75.000 TL'den Fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla

Aqua Marin & Maydanoz Catering Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Aqua Marin & Maydanoz Catering Sıkça Sorulan Sorular

Aqua Marin & Maydanoz Catering kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Aqua Marin & Maydanoz Catering kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Aqua Marin & Maydanoz Catering kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Aqua Marin & Maydanoz Catering kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Aqua Marin & Maydanoz Catering kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Aqua Marin & Maydanoz Catering Hakkında

Kına geceleriniz, Aqua Marin & Maydanoz Catering sayesinde çok daha neşeli! 10 yılı aşkın tecrübesi ile Maydanoz Catering, Aqua Marin ile çalışıyor ve hayalinizdeki kına gecesini hiçbir detayı atlamadan gerçekleştirmeyi hedefliyor. Aqua Marin & Maydanoz Catering’de çalışan profesyonel ekip, İzmir kına mekanları arayan çiftlere bu özel günlerinde rüyalarını gerçekleştirebilecekleri bir ortam sağlıyor.

Davet Alanları

İşletme, 3 davet alanı ile hizmet veriyor. 800 kişilik bir deniz bahçesi mevcut. Bununla birlikte 400 ve 1.000 kişiye kadar rahatlıkla hizmet sunabilen 2 çim bahçeleri var. Davet alanlarında sadece kına ve bekarlığa veda partileri değil sünnet töreninden kurumsal etkinliklere kadar aklınıza gelebilecek her türlü etkinlik gerçekleştirilebiliyor. Rüya gibi manzarasıyla Aqua Marin & Maydanoz Catering, çiftlerini bekliyor.

Dekorasyon

Aqua Marin & Maydanoz Catering dekorasyon konusunda hem şık hem de modern bir anlayış ile hizmet vermekte olan İzmir bekarlığa veda partisi mekanlarından biri. Mekanda hem dikdörtgen hem de yuvarlak masalar kullanılıyor. Renk paletine uygun sandalyeler, masaların etrafına dizilirken konforunuz göz önünde bulunduruluyor. Masaların üzerlerine günün kına gecesinin atmosferine uygun renkte örtüler ve runnerlar seriliyor. Çiçekli dekorasyonlar, bu görüntüyü güzelleştiriyor.

Hizmetler

Aqua Marin & Maydanoz Catering’de kına gecesi paketleri hem bütçeye uygun hem de dopdolu. Hiçbir ihtiyacınız göz ardı edilmiyor. Hint kınası, kına mumu, dilek feneri gibi kına gecesini şenlendiren küçük detaylar pakete dahil ediliyor. Güzel gününüzde siz de güzel görünün, özgüveninizden ödün vermeyin diye işlemeli kaftan ve bindallılar temin ediliyor. Işık ve ses sistemleri sayesinde eğlence asla son bulmuyor.

Dilerseniz davul gösteri ekibiyle birlikte çalışarak her hatırladığınızda mutlu olacağınız bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Kına töreninizi bir zenne veya oryantal dansçı ile neşelendirebilir veya daha geleneksel bir ortam oluşturmak adına semazen ekibini de kına gecenize dahil edebilirsiniz. Yemekli veya kokteylli bir davete ev sahipliği yapabilir, leziz yemekler ve içeceklerle gününüze güzellik katabilirsiniz.

Siz de bütün ihtiyaçlarınıza koşacak ve bütün dileklerinizi gerçekleştirecek bir İzmir kına salonu arıyorsanız Aqua Marin & Maydanoz Catering aradığınız yer olabilir. Yandaki iletişim formunu doldurarak veya sayfadaki iletişim adreslerini kullanarak mekanın profesyonel personeline ulaşabilir, kına gecesi paketleri ve fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Memnuniyet odaklı bir ekiple birlikte çalışacak, unutulmaz anılar oluşturacaksınız!

Ekiple Tanışın

 • Diğer

 • Firma Sahibi

 • Satış & Pazarlama

 • Cemre Zengin

İletişim

 • Adres:

  Haydar Aliyev Bul. No:6 (Levent Marina Yanı) İnciraltı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aqua Marin & Maydanoz Catering Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.