Alyans Plus Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alyans Plus Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Alyans Plus Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Alyans Plus Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alyans Plus Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Alyans Plus Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alyans Plus Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Alyans Plus Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Alyans Plus Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alyans Plus Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Alyans Plus Kır Düğünü Hakkında

İzmir’in Pınarbaşı semtinde bulunan işletmemiz Alyans Plus Düğün Davet Organizasyon deneyimli bir ekibin son göz bebeği olma özelliğini taşıyor. Pınarbaşı bölgesindeki düğün salonlarımız arasında dördüncü ve de sonuncu olan Alyans Plus 2015 yılından bu yana konuklarını ağırlıyor.

Gerçek kır düğünü konseptini sizlere yaşatmayı hedeflediğimiz için düğün salonumuzda yapay değil gerçek çim kullandık. Şehir merkezine yakın oluşu sayesinde davetlileriniz rahatlıkla işletmemize ulaşabiliyorlar. Geniş bir alanda inşa edilmiş olan işletmemiz sizlere sunduğu 200 araç kapasiteli otoparkı ve vale hizmeti ile park sorunu yaşamadan araçlarınızı güvenle bekletmenizi sağlıyor.

Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınız ya da kokteyl davetlerinizde tercih edebileceğiniz Alyans Plus sizlere ve davetlilerinize yıllar sonra da unutamayıp hatırlayacakları bir gece geçirtmeyi kendine görev biliyor.

Yemekli vereceğiniz davetlerde ve kokteyl davetlerinizde 750 – 1000 kişi kapasiteli salonumuz sizlere dilediğiniz sayıda konuğu davet edebilme rahatlığı sağlıyor. Vereceğiniz yemekli davetlerde sizin için hazırladığımız menüler üzerinde tercihleriniz yönünde istediğiniz değişikliklere gidebiliyoruz.

Düğün organizasyonunuzun yanı sıra kına gecesi eğlenceleriniz için de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Alyans Plus Wedding House nedimeleriniz ve değerli konuklarınız ile eğlenceli mi eğlenceli bir gece vadediyor sizlere. Kına geceniz için organizasyon sorumlumuz ile gecenizi keyifli bir şekilde planlayabilirsiniz. Kına tahtı, kaftan ve bindallılar, size eşlik edecek nedimeler, tefler, ziller ve kına seremonisi… Kına gecenizi unutulmaz kılacak her detayı düşünüyoruz.

Göz alıcı sahne ve ışık sistemimize eşlik eden orkestra ve ses sanatçımız sizin oluşturduğunuz ya da bize bıraktığınız çalma listesi ile sizleri gece boyunca yerinizde oturtmayacak.

Çocuklar için özel olarak planlanmış oyun alanımızda ise minikler de kendi eğlencelerini yaşayacaklar.

Bizimle iletişime geçmek için sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gürpınar Mah, No:, 7033. Sk. No:15, 35060 İzmir/Bornova

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alyans Plus Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.