Alder Aquapark

E-posta Gönder

Alder Aquapark

Alder Aquapark Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Alder Aquapark Sıkça Sorulan Sorular

 • Alder Aquapark kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Alder Aquapark kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Alder Aquapark kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Alder Aquapark kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Alder Aquapark kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Alder Aquapark Hakkında

Hayallerinizi süsleyen kına ve bekârlığa veda partinizi kusursuz bir organizasyonla kutlamak istiyorsanız biz yanınızdayız. Dikili Alder Otel Aquapark olarak uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz.


Özel günlerin değerini biliyor, kültürümüzde önemli bir yeri olan kına gecelerini farklı bir şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne birçok çift ve ailenin mutlu günlerine şahit olduk ve olmaya devam ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partisi dışında düğün, nişan, sünnet düğünü, kurumsal etkinlik ve toplantılarda da faaliyet gösteriyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partinizi modern tarzda bir organizasyonla kutlamaya hazır mısınız?


Mekan olarak son zamanlarda konsept bir şekilde kutlanan kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Size faklı alternatifler ve konseptler sunarak tarzınıza uygun bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Kaftan ve bindallınıza uygun kına tahtı ve kına süslemeleri kuruyor, aynı tarzda masa ve sandalye süslemelerini hazırlıyoruz.


Salonumuz kapalı alan olmasına rağmen yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı kendinizi ferah bir oramda bulacaksınız. Yuvarlak masalarımızı davetli sayınıza uygun olarak her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa üstlerine aksesuar ve çiçek koyuyor, mekâna doğallık ve canlılık kazandırıyoruz.


Dilerseniz havuz başı alanımızda veya restoranımızda da gecenizi organize edebiliyoruz. Tercih tamamen size kalmış.


Son teknoloji ses ve sahne sistemleri kullandığımız mekanımızda, orkestramız gelin adayımızın müzik zevkine uygun olarak belirlenen çalma listesi doğrultusunda eğlenceli anlar yaşayacağınız parçalar çalacaklar.


Mekânımız şehir merkezine yakın bir konumda bulunduğundan dolayı size ve misafirlerinize ulaşım kolaylığı sağlıyor. Özel araçlarıyla düğününüze katılacak olan davetlileriniz için ise otoparkımız mevcut.


Eğer siz de hayatınızın bu en özel gününü Alder Aquapark Dikili ile düzenlemek isterseniz ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres:

  Danıştay Yolu Üzeri Uğur Mumcu Caddesi Dikili

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alder Aquapark Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.