Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Alaçatı Villarenk Hotel

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alaçatı Villarenk Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Alaçatı Villarenk Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Alaçatı Villarenk Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alaçatı Villarenk Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Alaçatı Villarenk Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Alaçatı Villarenk Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alaçatı Villarenk Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alaçatı Villarenk Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Alaçatı Villarenk Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Alaçatı Villarenk Hotel Hakkında

Evlilik öncesi tüm stresinizi atmış bir şekilde düğününüze hazırlanacağınız kız arkadaşlarınız ile birlikte eğlencenin doruklarına varacağınız bir kına gecesi ve bekarlığa veda partisi düzenlemek istiyorsanız tam olarak aradığınız yerdesiniz. İzmir’de yaz mevsimleri başta olmak üzere her mevsim büyük rağbet gören gözde beldelerinden Alaçatı’da yer alan Alaçatı Villa Renk otel olarak tüm özel etkinlikleriniz için sizleri davet ediyoruz. Ilıca plajına sadece 600 metre, Alaçatı çarşıya 2000 metre mesafede yer alan otelimizde beldeyi de rahatlıkla dolaşabileceksiniz.


Deneyimli ve alanında uzman ekibimizle benimsemiş olduğumuz yüksek müşteri memnuniyeti anlayışımızla gelin adayımızı ve davetlilerini en iyi şekilde konuk ederek ağırlıyor. Düzenleyecek olduğunuz bekarlığa veda ve kına geceniz için her türlü hizmeti sağlamaya hazırız.


İzmir’in ulaşımın en kolay ve en gözde tatil beldesi olan Alaçatı’ya ulaşmak hem siz hem davetlileriniz için şehir merkezinden fazlası ile kolay. Ancak biz bunun ile yetinmiyoruz; şehir dışından gelecek konuklarınızı da düşünüyoruz, onlar için hava alanına ücretli olarak servis aracımızı göndererek otele konforlu bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.


Organizasyonunuzu isterseniz havuz başı dilerseniz de bahçemizde düzenleyebiliyoruz. Kokteyl konseptinde bistrolarla bir düzen oluşturuyoruz. Çevre düzenlemesi, süslemeler ve ışıklandırmaları titizlikte gerçekleştiriyoruz. Ardından gönlünüzce eğleneceğiniz geceniz başlıyor.


Bir otel olmamızın avantajını ise gecenin sonunda sizleri evlerinize yolcu etmeden otelimizde ağırlayarak yaşatmak isteriz. Siz ve arzu eden arkadaşlarınız gecenin sonunda otelimizde konaklayarak geceyi noktalayabilirler. Sabah uyandığınızda ise nefis kahvaltı hizmetimiz ile Alaçatı’da güzel bir güne başlangıç yapacaksanız.


Eğer siz de bu unutulmaz anları birlikte planlayalım istiyorsanız Alaçatı Villa Renk iletişim adresleri ve fiyat bilgisine ulaşmak için yan tarafta bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklamanız yeterli olacak.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Adres::

  Celal Bayar Mh. 5193 Sk. No:43 Alaçatı, Ilıca, Çeşme

 • Haritadaki Konumu

  Alaçatı Villarenk Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.