Ala Otel Alaçatı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ala Otel Alaçatı
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Ala Otel Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Ala Otel Alaçatı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ala Otel Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Ala Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ala Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Ala Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Ala Otel Alaçatı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ala Otel Alaçatı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Ala Otel Alaçatı Hakkında

2010 yılında kurulan ve “special class” kategorisinde bir hizmet sunan otelimize hoş geldiniz. Kapılarımızı misafirlerimize açtığımız günden beri hep aynı heyecan ve hevesle otelimizi işletiyor ve misafirlerimizi ağırlıyoruz. Tesisimiz Ala Otel Alaçatı Çeşme’nin, adından da anlayacağınız üzere en nadide ve benzersiz konumlarından birinde bulunuyor. Butik otelimizde her yıl yerli ve yabancı çok sevgili konuklarımızı ağırlıyor ve en güzel hatıraların ev sahipliğini yapıyoruz. Hem yönetim hem de hizmet ekibi olarak işimizi çok seviyor ve profesyonel olarak uzmanlık alanlarımıza göre görevlerimizi yerine getiriyoruz.

Otelcilik ve turizm faaliyetlerimizin yanı sıra bir de özel gün ve gecelerde gerçekleştirilen etkinlikleri de organize ediyoruz. Butik düğünler, söz ve nişan merasimleri, doğum günü kutlamaları, partiler, özel davetler, arkadaş buluşmaları ve benzeri daha pek çok türde organizasyonu örnek olarak sayabiliriz. Ancak bunlardan bir tanesi var ki hem temsil ettiği şey hem de ruhundaki eğlence anlayışı çok özel. Evet doğru tahmin ettiniz, bekarlığa veda gecenizden bahsediyoruz. Gece dediysek yanlış anlaşılmasın, lafın gelişi söyledik çünkü bizde bekarlığa vedalar birkaç saatlik kısalıkta olmaz. Gelinimiz, damadımız veya her ikisi de diledikleri kadar vakit geçirerek uzun uzun eğlenip düğünden önce stres atarlar.

Otelimizin geniş bir bahçesi, içerisinde güzel bir havuzu ve güneşlenme alanları, saunası, barı ve de restoranı var. Eğer gün boyu sürecek bir eğlence istiyorsanız partiyi erkenden başlatabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte havuzun ve güneşin keyfini çıkarıp saunada vücudunuzu dinlendirirsiniz. Sonrasında bara geçip alkollü veya alkolsüz kokteyllerimizden yudumlayabilirsiniz. O arada bir yerlerde eğlence sırasında yemek yemeyi unutmamanızı ve şefimizin özenle hazırladığı muhteşem lezzetteki yemek ve ikramlardan da tatmanızı öneririz.

Daha detaylı bilgi almak ve Ala Otel Alaçatı fiyatlarını öğrenmek için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, 3046. Sk. No:1, 35950 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ala Otel Alaçatı Yol Haritası

Ala Otel Alaçatı Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Düğün Tarihi: 14.10.2017


İnanılmaz güzel dekore edilmesi bir yana Alaçatı'da hepsini bir yerde bulamayacağınız,kapalı alan(lobi)+açık alan(bahçe) ve havuz kenarı ile aklınızdaki tüm kutlama ve partilere uygun mekan bulabilmek harika. Biz havuz başında bir coctail ile başlayan eğlencemize akşam yemeği ve after party... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.