Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Afet Hanım Konağı

 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Min. Fiyat
  2.000 - 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Afet Hanım Konağı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
2.000 - 3.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
2.000 - 3.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
150.000 TL'den fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
150.000 TL'den fazla

Afet Hanım Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Afet Hanım Konağı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Afet Hanım Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Afet Hanım Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Afet Hanım Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Afet Hanım Konağı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

Afet Hanım Konağı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Afet Hanım Konağı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Afet Hanım Konağı Hakkında

İzmir’in gözdesi ve bir dünya markası olan Alaçatı beldesinde yer alan İzmir Alaçatı Afet anım Konağı orijinalliği bozulmadan yıllardır siz değerli konuklarına hizmet veriyor. Yaklaşık 150 yıllık bir tarihe sahip konağın aslına sadık kalınarak düzenlenmesi ile bugünkü halini alan Afet Hanım Konağı Alaçatı ruhunu ve stilini hakkı ile yansıtıyor. Otelin dekore edilmesinde konağın günümüze kadar gelmiş tarihi eser değeri taşıyan eşyaları da kullanılmıştır. Otelimizdeki bu nostaljik havayı siz de çok seveceksiniz.

Bizler ailemizden yadigar kalan bu binayı aslına sadık kalarak dekore ettik ve annemiz Afet Hanım’ın anısını yaşatmak istedik. 1934 yılında da butik otel olarak kullanılan konağımız Alaçatı’da misafir ağırlama konusunda en eski olan işletmelerdendir.

Alaçatı’nın en merkezi yerinde ve orijinal taş bina hali ile sizleri konuk eden işletmemiz 8 odası ile hizmet vermeye devam ediyor. Limon ve mandalina ağaçları ile süslü bahçemizde temiz havayı içinize çekip Alaçatı’da olmanın ayrıcalığını doyasıya yaşayacaksınız. Siz değerli konuklarımıza evinizde gibi hissettirmek en büyük tutkumuz. Sizleri her zaman güler yüzümüz ile karşılıyoruz. Kahvaltılarınızda el yapımı reçellerimizi sizlere sunuyoruz.

Otelimiz verdiği turistik hizmetin yanı sıra özel günlerinizde de sizlere ev sahipliği yapıyor. Nişan kutlaması, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, nikah töreni ve düğün organizasyonlarınız yanında doğum günü partileri ve kurumsal toplantılarınız da gerçekleştirebilirsiniz.

Çalışmak istediğiniz bir organizasyon firması var ise kına geceniz veya bekarlığa partinizin organize edilmesi için onlar ile birlikte çalışarak sizlere hayalinizdeki ambiyansı sunuyoruz. Yemekli ve yemeksiz ya da kokteyl tarzında düzenleyeceğiniz organizasyonunuzda mutfağımızı tercih edebileceğiniz gibi bir catering firması ile de çalışabilirsiniz.

Siz de kına gecenizi planlamak ve Afet Hanım Konağı fiyat hakkında bilgi almak için formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Ortağı

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Alaçatı Mahallesi, 11001 Sokak No:3, 35937 Çeşme/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Afet Hanım Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.