• Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

6A Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

6A Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

6A Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

6A Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

6A Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

6A Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.6A Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

6A Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

6A Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

6A Meyhane Hakkında

Eğlencenin merkezinde, modern meyhane keyfini yaşayacağınız İzmir Alsancak 6A Meyhanesi, profesyonel bir hizmetle çalışıyor. Bekarlığa veda kutlamalarınız için eğlenceli organizasyonlar düzenliyoruz.


Her yaştan insanın uğrak mekânı haline geldik. Birçok kutlamaya, etkinliğe ev sahipliği yaptık. Şık mekanımızın atmosferini, lezzetlerini ya da neşesini seven herkes geliyor. Keyifli saatler geçirdikten sonra kahkahalarla mekanımızdan ayrılanlar mı dersiniz… Derdini meyhanemize bırakmışlar mı dersiniz… Her biri için ayrı anılara ev sahipliği yaptık. Meyhane işletmeciliği konusunda örnek alan değil örnek olan bir anlayışı benimseyerek hizmet veriyoruz. Bu kapsamda iyi hizmet ve kalite ile ön plana çıkıyoruz.


Canlı müzik programlarımız oldukça eğlenceli geçiyor. Sanatçılarımız eğlendirmesini bilen ve keyifli vakit geçirmenizi sağlayan profesyonelliğe sahip. Yerinizde oturmak istemeyeceğiniz bekarlığa veda kutlamanız için hazırsanız, bekliyoruz. Ayrıca eklemek isteriz ki kız arkadaşlarınızla da güvenle gelebileceğiniz bir mekanız.


Size özel bir menü hazırlıyoruz. Ustalarımız konusunda uzman olmakla birlikte hünerlerini tüm yemeklere aktarıyorlar. Lezzetli mezelerimizle rakınızı yudumlarken memnun kalacağınıza eminiz. Kışın üşümeyeceğiniz, yazın da terlemeyeceğiniz alanlar yaratıyoruz size. Hangi mevsimde kutlamanızı yaparsanız yapın çeşitli alternatiflerle karşınıza çıkıyoruz. Gülen yüzlerle karşılayıp aynı şekilde uğurluyoruz. O kadar eğlenceli bir ortam sunuyoruz ki buna dayanamayan servis ekibimizde oynayarak size eşlik ediyorlar.


Güler yüzlü hizmetimizden, kalitemizden ve lezzetlerimizden bahsettik. Fotoğraflarımızı gördünüz. Yazımızı okudunuz. Çok anlattık. O zaman sıra sizde! Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formdaki bilgileri tam olarak doldurmanız yeterli! Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz. Gerekirse mekanımıza davet edip bir kahve eşliğinde organizasyonunuzun ayrıntılarını konuşuyoruz. Fiyatlarımız ve hizmet içeriğimiz hakkında merak ettiğiniz soruları istekle cevaplıyor, kutlamanız için ilk adımları atıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  1447. Sokak No:6/A

 • Haritadaki Konumu

  6A Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.