Konuk Park Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Konuk Park Kır Düğünü - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Konuk Park Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Konuk Park Kır Düğünü Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Konuk Park Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Konuk Park Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Konuk Park Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Konuk Park Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Konuk Park Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Konuk Park Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Konuk Park Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Konuk Park Kır Düğünü kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı ve ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Konuk Park Kır Düğünü Hakkında

Balıkesir’de yer aldığımız Konuk Park Kır Düğünü içerisinde unutulmaz bir kına gecesi düzenlemeye hazır mısınız? Uzun zamandır eğlence sektöründe başarıyla hizmet veriyor, çok sayıda çiftin en özel anlarına ev sahipliği yapıyoruz. Önceliğimiz ise her zaman sizi memnun etmek ve kaliteli bir hizmet sunmak.

Kına eğlenceleri en geleneksel ve bir o kadar da değerli eğlencelerimizden biri. Günün trendlerine uygun bir kına eğlencesi düzenleyerek fark yaratmanız için çalışıyoruz. Özgürce dans edebileceğiniz bir ortam hazırlıyor, görsel açıdan misafirlerinizi çok etkileyecek keman görünümlü geniş bir pist alanı sunuyoruz. Konuklarınızı ağırlayacağımız masalarımızı da bu pist alanının çevresine özenle yerleştiriyoruz. Hatta geniş aileler için masalarımızı 24 kişilik olacak şekilde düzenliyoruz.

Hijyen kurallarına her zaman dikkat ettiğimizi bilmelisiniz. Eğlencenizi dilerseniz sanatçılar ve farklı tarzda çeşitli müzik gruplarıyla iş birliği içerisinde kına eğlencenizi renkli hale getirebiliyoruz. Üstelik bütün hazırlıklarınızı rahatça yapabileceğiniz, dinlenebileceğiniz gelin odamızla da işinizi kolaylaştırıyoruz. Sadece bunlarla sınırlı bir hizmet sunduğumuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tesisimize özel hizmet veren fotoğrafçılarımız en güzel anlarınızın çekimlerini profesyonel bir şekilde düğün boyunca kesintisiz yapıyor. İsterseniz dışarıdan bir fotoğrafçıyla da anlaşabilirsiniz, sınırlama da bulunmuyoruz.

Özel günleriniz için 750 ila 1000 kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. İhtiyacınız olan her an bizimle çalışabilirsiniz. Önceliğimiz daima sizi memnun etmek olduğu için organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle beklentilerinizi bir araya getirerek size yardımcı oluyoruz.

Siz de Bandırma kına mekanları arasında yer alan salonumuzun şanslı çiftlerinden biri olmak hizmet içeriklerimizi öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Yönetici

 • Halkla İlişkiler

İletişim

 • Adres:

  600 Evler Mah. Atatürk Cad . No:23 155/1 ( Merkez Happy Center Arkası-Özel Hatem Sağlık Meslek Lisesi Yanı) Bandırma

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Konuk Park Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.