• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sess Adana Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sess Adana Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sess Adana Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sess Adana Sıkça Sorulan Sorular

Sess Adana kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sess Adana kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sess Adana kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sess Adana kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sess Adana kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sess Adana Hakkında

Bekârlığa veda partinizi eğlenceli ve coşkulu bir şekilde bizim ev sahipliğimizde kutlamaya var mısınız?

Sess Adana Seyhan olarak uzun yıllar boyunca eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, keyifli bir şekilde eğlenmelerini sağlıyoruz. Hizmete başladığımız yıldan bugüne tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık. Kaliteli hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle birlikte misafirlerimizi güler yüzle karşılıyor, kusursuz bir gün geçirmelerini sağlıyoruz.

Düğün öncesi arkadaşlarınızla birlikte stres atarak yoğun geçen hazırlık sürecinizde kendinizi şımartabilirsiniz. Arkadaşlarla kutlanan bekârlığa veda partileri üzerinden yıllar geçse de dilden dile dolanan eğlencelerden biri. İster kız kıza ister erkek erkeğe ister karma olarak eğlencenizi planlayabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor, davetli sayınıza uygun olarak size özel bir alan oluşturuyoruz. Bistro masalarımızı birleştiriyor ister sahne önünde ister bar kenarında size özel bir alan yaratabiliyoruz.

Mekânımız kapalı alan olmasına rağmen yüksek tavan olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Her mevsim organizasyonları için elverişli olan mekânımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur. Böylece eğlenceniz sırasında rahat ve keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel ve deneyimli dj performans sanatçımızın çaldığı Tükçe ve yabancı şarkılar eşliğinde yorulsanız dahi gitmek istemeyeceğiniz eğlenceli bir gün geçirebileceksiniz. Ses sisteminde kaliteli ve son teknolojik ekipmanlar kullandığımızdan dolayı gün boyu kulağa hoş gelen ve cızırtısız şarkılar dinleyebileceksiniz. Işık sisteminde renkli ışıklar kullanıyor, eğlencenizi görsel şölenle ikiye katlıyoruz.

Yıllar geçse de unutamayacağınız dillerden düşmeyen bir gün yaşamanız için hazır olun! Siz de özel organizasyonlarınızı arkadaş ve sevdiklerinizle birlikte dinamik bir şekilde kutlamak istiyorsanız Sess Adana telefon ve adres bilgisi için bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  üzelyalı Mahallesi, 81075. Sk. No:17, 01170 Çukurova/Adana

 • Haritadaki Konumu

  Sess Adana Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.