Güzellik Merkezleri Ankara

Çağdaş Fazilet Güzellik

Ekiple Tanışın

Çağdaş Fazilet Güzellik Hakkında

TC MEB Özel Çağdaş Fazilet Cilt Bakımı ve Eğitim Merkezi 1997 yılında Ankara`da Fazilet KÜÇÜKKAYA tarafından kurulmuştur. Kurumumuz güzellik sektörüne 15 yıldır yetiştirdiği 2000`i aşkın kaliteli estetisyen , klasik masaj,el- ayak bakımı, makyaj ve profesyonel makyaj ve kuaför gibi sektörlere iş imkanı kazandırmıştır.

Estetisyenlik kursumuz bu güne kadar şu anda faaliyette olan güzellik ve kuaför salonlarına, güzellik merkezlerine, TV kanallarına,hastanelere, rehabilitasyon merkezlerine ,wellnes ve spa merkezlerine, kozmatik satış yapan şirketlere bilgi ve donanımı yüksek, kaliteli estetisyenler yetiştirmektedir. Bu haliyle kursumuz, ülkemiz ekonomisine yarattığımız iş imkanı sağlaması nedeniyle Türkiye'nin en büyük okullarından biri haline gelmiştir.

Okulumuzda konusunda deneyimli, son derece profesyonel, bilgi ve donanıma sahip 10 öğretmen ve 2 doktordan oluşan 12 kişilk bir eğitim kadrosuna sahiptir.

Mevcut kurslarımız sırasıyla, Estetisyenlik, güzellik uzmanlığı, Cilt masajı cilt bakımı, Klasik masaj, El - Ayak bakımı, Makyaj, Profesyonel makyaj, Epilasyon, kuaförkük ve kuaför - güzellik uzmanlığı müfradatından oluşmaktadır. Kurslarımız yıl içinde sürekli olup, her zaman kayıt yapılmakta ve eğitimleri verilerek mezun edilmektedir. Mezuniyet sonunda verilen belgeler Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.

Derslerimizin genellikle yüzde yetmişi uygulamalı, yüzde otuzu teoriktir. Ders harici kursiyerlerimize diledikleri takdirde daha fazla uygulama ve staj imkanı sağlanmaktadır.

Mezun olan kursiyerlerimiz, okulumuz tarafından yukarda bahsedilen güzellik merkezi gibi kurum ve kuruluşlara yerleştirilmektedir.

Kursumuz Ankara'da 2 şubeye sahiptir. Merkez şube Kızılay; Atatürk Bulvarı 88/5-6 nolu dairelerde, Ümitköy subemiz ise; Mutluköy sitesi 7. sok no: 8 adresinde bulunmaktadır. Her iki şubemizde de ana sayfamızda bulunan bütün kurslar ve müşteri hizmetleri bulunmaktadır.

Okulumuz her sene yılda 2 kere Avrupa'nın önemli bir şehri olan Paris'e 1 hafta süreli makyaj ve cilt bakımı konusunda öğrenci gönderebilmekte ve oradan bu eğitimleri alan kursiyerlerimize Paris'deki okul tarafından sertifikaları verilmektedir.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Bulvarı Alemdar iş Hanı No:88/5-Kat:3 Kızılay - ANKARA

  • Haritadaki Konumu

    Çağdaş Fazilet Güzellik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.