Güzellik Merkezleri Ankara

Podium Kuaför

Ekiple Tanışın

Podium Kuaför Hakkında

Saça ve güzelliğe dair tüm hizmetleri sunduğumuz Podium Kuaför Ankara’da hayalini kurduğunuz gelin olmak ister misiniz? 20 seneyi aşkın sektör deneyimimizi 5 yıldan fazla süredir Podium Kuaför’de sizinle buluşturuyoruz. Rüyalarınızı süsleyen gelin görüntüsünü aynada görmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel, alanında uzman ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Saç alanında uzman 4 kişi, güzellik alanında uzman 4 kişi olmak üzere toplam da 8 kişilik bir ekibe sahibiz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı iyi analiz ederek size hizmet verdiğimiz kuaför salonumuzda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

Düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi, düğün günü planlamasını, zevklerinizi ve gelinlik modelini öğreniyoruz. Tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Düğün günü dilerseniz yakınınız olan 10 kişiye de başarıyla hizmet verebiliyoruz. Verdiğiniz sayı doğrultusunda ekip sayımızı hazırlıyor ve size kusursuz bir hizmet sunmak istiyoruz. Kuaför salonumuzda hijyen kurallarına çok dikkat ediyoruz. Düzenli olarak temizlik yapıyoruz. Kaliteli malzemeler kullanarak da hem sağlığınızı koruyor hem de yaptığımız işlemlerin kalıcılığını çoğaltıyoruz. Moda olan trendleri de yakından takip ederek isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda yer veriyoruz.

Arzu ettiğiniz, hayalini kurduğunuz tüm saç modellerini rahatlıkla yapıyoruz. Maşa, fön veya örgü uygulamalarının ardından birbirinden farklı toplama stilleriyle saçınıza istenilen şekli veriyoruz. Tacınızı ve duvağınızı da ustalıkla takıyoruz. Makyaj aşamasında ise mutlaka baz kullanarak hazırlıklarınıza başlıyoruz. Ten renginize uygun ve cilt yapınızı koruyacak malzemeleri seçerek kusursuz görünmenizi sağlıyoruz. Makyaj bitince ise sabitleyici sprey sıkarak uzun saatler kalıcı olacak makyajınızı bitiriyoruz.

Siz de Çankaya’da kuaför salonu arayan bir gelin adayıysanız size sunacağımız hizmetleri ayrıntılı olarak öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Sakarya Cad. Ali Nazmi İş Hanı No :1 Kat, D:1, Çankaya/Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.