Belinay Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak

Önerilen Firmalar

Duygu Gelinlik
50 14

Çankaya

Duygu Gelinlik

6 haftadan fazla
Özel Dikim
Jorjet Moda Evi
50 6

Çankaya

Jorjet Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Nevin Modaevi
86 1

Çankaya

Nevin Modaevi

6 haftadan fazla
Özel Dikim

Hakkında

1998 yılında hayata geçirmeye başladığımız hayalimiz dünyaca ünlü bir gelinlik markası olmaktı. Belinay Modaevimizi merkezimiz olan Amasya’da açtıktan sonra da bu hayale emin adımlarla yürümeye başladık. Sektöre girer girmez gerek faaliyetlerimiz gerekse kalitemiz ile adımızdan söz ettirdik ve rüştümüzü ispat ettik. Tam 10 yıl sonra 2008’de Amasya’nın Zübeyde Hanım Caddesi’nde hem mağaza hem atölyemizi açarak daha geniş bir kitleye kolayca hitap edebildik. Ünümüz arttıkça farklı şehirlerden de talepler aldık ve tercih edildik. Hâl böyle olunca Ankara’da da mağazamızı açarak başkentlilerle buluştuk.

Belinay Gelinlik Dünyası markası altında çalışan harika bir kadroya sahibiz ve ekibimizdeki herkes işini hem severek hem de profesyonelce yapıyor. Tasarımcılarımız, stilistlerimiz ve tercilerimizle birlikte bizi biz yapan gelinlikleri ortaya çıkarıyoruz. Her yıl büyük bir çaba ve uzun mesailer harcayarak kendi kreasyonlarımızı üretiyor ve tanıtımını yapıyoruz. Pek çok mağazaya, markaya ve bireysel müşterilerimize bu kreasyonları satıyoruz. Dünya trendlerini takip edip günümüzün estetik değerlerine uygun tasarımlar yapmakla birlikte kendi tarzımızı da içerisine harmanlamayı es geçmiyoruz.

Mağazalarımızda sergilediğimiz kendi kreasyonlarımıza ve belli başlı markalara ait hazır modellerimiz tüm zevklere hitap edebilecek bir çeşitlilikte. Her modelden, tarzdan, kesimden, bedenden ve kumaş türünden gelinliği burada bulabilirsiniz. Gelin adaylarımız düğün tarihleri yaklaştığında gelip denemeler yaparak aradıkları gelinlikleri rahatça bulabiliyorlar. Onlara alanında yetkin satış danışmanlarımız sabırla yardımcı oluyorlar.

Elbette ki tek seçenek bu da değil, dileyene gelinlerimiz için onlara özel tasarım gelinlikler de yapabiliyoruz. Tarzını, zevkini, istediği kesim ve modeli göz önünde bulundurarak dizayn ettiğimiz elbiseyi en kaliteli kumaşlarla ve el işçiliği ile dikiyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Belinay Gelinlik Ankara’da sizi bekliyor, randevu almak için yandaki formu doldurun ve daha fazla gecikmeyin!

İletişim

Makbule Demir

  • Adres: Kızılay-Çankaya/AnkaraYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.