Belinay Gelinlik

E-posta Gönder

0312 963 3269

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Prenses modeller başta olmak üzere tüm modelleri tasarlayabiliyoruz.

Kampanyalar ve Paketler

Belinay Gelinlik

Kasım Ayına Özel Seçili Helen Modeller %40 İndirimle 7500 TL

Tüm detayları göster

Son gün 15/12/2021

Belinay Gelinlik

Kasım Ayına Özel Seçili Prenses Modelleri %21 İndirimle 13.000 ₺

Tüm detayları göster

Son gün 01/12/2021


Hakkında

1998 yılında hayata geçirmeye başladığımız hayalimiz dünyaca ünlü bir gelinlik markası olmaktı. Belinay Modaevimizi merkezimiz olan Amasya’da açtıktan sonra da bu hayale emin adımlarla yürümeye başladık. Sektöre girer girmez gerek faaliyetlerimiz gerekse kalitemiz ile adımızdan söz ettirdik ve rüştümüzü ispat ettik. Tam 10 yıl sonra 2008’de Amasya’nın Zübeyde Hanım Caddesi’nde hem mağaza hem atölyemizi açarak daha geniş bir kitleye kolayca hitap edebildik. Ünümüz arttıkça farklı şehirlerden de talepler aldık ve tercih edildik. Hâl böyle olunca Ankara’da da mağazamızı açarak başkentlilerle buluştuk.

Belinay Gelinlik Dünyası markası altında çalışan harika bir kadroya sahibiz ve ekibimizdeki herkes işini hem severek hem de profesyonelce yapıyor. Tasarımcılarımız, stilistlerimiz ve tercilerimizle birlikte bizi biz yapan gelinlikleri ortaya çıkarıyoruz. Her yıl büyük bir çaba ve uzun mesailer harcayarak kendi kreasyonlarımızı üretiyor ve tanıtımını yapıyoruz. Pek çok mağazaya, markaya ve bireysel müşterilerimize bu kreasyonları satıyoruz. Dünya trendlerini takip edip günümüzün estetik değerlerine uygun tasarımlar yapmakla birlikte kendi tarzımızı da içerisine harmanlamayı es geçmiyoruz.

Mağazalarımızda sergilediğimiz kendi kreasyonlarımıza ve belli başlı markalara ait hazır modellerimiz tüm zevklere hitap edebilecek bir çeşitlilikte. Her modelden, tarzdan, kesimden, bedenden ve kumaş türünden gelinliği burada bulabilirsiniz. Gelin adaylarımız düğün tarihleri yaklaştığında gelip denemeler yaparak aradıkları gelinlikleri rahatça bulabiliyorlar. Onlara alanında yetkin satış danışmanlarımız sabırla yardımcı oluyorlar.

Elbette ki tek seçenek bu da değil, dileyene gelinlerimiz için onlara özel tasarım gelinlikler de yapabiliyoruz. Tarzını, zevkini, istediği kesim ve modeli göz önünde bulundurarak dizayn ettiğimiz elbiseyi en kaliteli kumaşlarla ve el işçiliği ile dikiyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Belinay Gelinlik Ankara’da sizi bekliyor, randevu almak için yandaki formu doldurun ve daha fazla gecikmeyin!

İletişim

Buğra

Belinay Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!