Yiğit Eryendi

E-posta Gönder

Yiğit Eryendi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

Yiğit Eryendi Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
5 hafta

Yiğit Eryendi Sık Sorulan Sorular

Yiğit Eryendi gelinlik fiyatları ne kadar?

Yiğit Eryendi gelinlik fiyatları 10.000-15.000 TL aralığından başlamaktadır.


Yiğit Eryendi gelinlik teslim süresi ne kadar?

Yiğit Eryendi gelinlik teslim süresi 5 hafta'dır.


Yiğit Eryendi kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Yiğit Eryendi 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Yiğit Eryendi aksesuar sağlıyor mu?

Yiğit Eryendi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Yiğit Eryendi pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Yiğit Eryendi pazar günü hizmet veriyor.


Yiğit Eryendi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Yiğit Eryendi düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Yiğit Eryendi Hakkında

Merhaba ben Yiğit Eryendi 1984 yılında İzmir’de doğdum. Dikiş dikilen bir evde büyüdüm ve 2002 yılında bir modellik yarışmasında Ertan Kayıtken ile tanışarak, asistan olarak moda dünyasına ilk adımımı attım. 13 yıl boyunca tutkuyla icra ettiğim mesleğimin ardından 2013 yılında kendi atölyemi açarak moda sektöründe ilerlememi sürdürdüm. 2013 sezonunun ilk defilesinde haute couture gelinlik ve gece kıyafetleri defilesini gerçekleştirdim. Moda benim için her zaman bir tutkuydu, şimdi severek yaptığım mesleğimde profesyonel ekibimle beraber sizi hayallerinin gelinliğine kavuşturmak için Yiğit Eryendi Moda Evi’nde sizi bekliyoruz.

Her gelin özeldir. Bu nedenle atölyemizde öncelikle sıra dışı çizgilerle, özgün tasarımlara yer vermeye çok özen gösteriyoruz. Böylece düğün gününüzde içinde kendinizi özel hissettiğiniz gelinliğinizle, fark yaratan bir güzelliğe sahip oluyorsunuz.

Hazır gelinlik modellerimizde kusursuz bir el işçiliğiyle hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimizle her bir dikiş ve işleme üzerinde hassasiyetle çalışıyor, size her detayıyla içinize sinecek gelinlik modelleri sunuyoruz. Hazır modellerimiz üzerinden bir seçim yapacaksanız, öncelikle eski koleksiyonlarımızı inceleyip, bir fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Mağazamızda her vücut tipine ve her tarza uygun gelinliği bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Eğer her detayıyla sizi anlatan, size özel olarak tasarlanmış bir gelinlik tercih ederseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerde hazırlıklara başlamadan önce sizin istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından bu bilgiler doğrultusunda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışmalarımıza başlıyoruz.

Gelinliğinizi maksimum 3 prova içerisinde üzerinizde kusursuz olacak şekilde hazırlıyoruz. Siz de düğün gününüzde bir Yiğit Eryendi gelinliği ile sıra dışı bir güzelliğe kavuşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Yiğit Eryendi gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Bulv. No:174/A Bulvar Apt. K:2 D:4 Alsancak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yiğit Eryendi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.