Yiğit Eryendi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Hazır Model

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5000 TL-7000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Sema Çiçekçi
50 35

Konak

Sema Çiçekçi

2 hafta
Özel Dikim
Jeyan Gedik
25 1 10

Konak

Jeyan Gedik

2 hafta
Özel Dikim
Nükhet Gelen Gelinlik & Tasarım Atölyesi
25

Konak

Nükhet Gelen Gelinlik & Tasarım Atölyesi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Merhaba ben Yiğit Eryendi 1984 yılında İzmir’de doğdum. Dikiş dikilen bir evde büyüdüm ve 2002 yılında bir modellik yarışmasında Ertan Kayıtken ile tanışarak, asistan olarak moda dünyasına ilk adımımı attım. 13 yıl boyunca tutkuyla icra ettiğim mesleğimin ardından 2013 yılında kendi atölyemi açarak moda sektöründe ilerlememi sürdürdüm. 2013 sezonunun ilk defilesinde haute couture gelinlik ve gece kıyafetleri defilesini gerçekleştirdim. Moda benim için her zaman bir tutkuydu, şimdi severek yaptığım mesleğimde profesyonel ekibimle beraber sizi hayallerinin gelinliğine kavuşturmak için Yiğit Eryendi Moda Evi’nde sizi bekliyoruz.

Her gelin özeldir. Bu nedenle atölyemizde öncelikle sıra dışı çizgilerle, özgün tasarımlara yer vermeye çok özen gösteriyoruz. Böylece düğün gününüzde içinde kendinizi özel hissettiğiniz gelinliğinizle, fark yaratan bir güzelliğe sahip oluyorsunuz.

Hazır gelinlik modellerimizde kusursuz bir el işçiliğiyle hizmet veriyoruz. Alanında uzman ekibimizle her bir dikiş ve işleme üzerinde hassasiyetle çalışıyor, size her detayıyla içinize sinecek gelinlik modelleri sunuyoruz. Hazır modellerimiz üzerinden bir seçim yapacaksanız, öncelikle eski koleksiyonlarımızı inceleyip, bir fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Mağazamızda her vücut tipine ve her tarza uygun gelinliği bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Eğer her detayıyla sizi anlatan, size özel olarak tasarlanmış bir gelinlik tercih ederseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerde hazırlıklara başlamadan önce sizin istek ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından bu bilgiler doğrultusunda sizin hayallerinizin ötesine geçmek için özenle çalışmalarımıza başlıyoruz.

Gelinliğinizi maksimum 3 prova içerisinde üzerinizde kusursuz olacak şekilde hazırlıyoruz. Siz de düğün gününüzde bir Yiğit Eryendi gelinliği ile sıra dışı bir güzelliğe kavuşmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Yiğit Eryendi gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yiğit Eryendi

  • Adres: Cumhuriyet Bulv. No:174/A Bulvar Apt. K:2 D:4 Alsancak/İzmir

Yiğit Eryendi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.