Mia Bride

E-posta Gönder

Mia Bride Hakkında

GELİNLİK İŞİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ…

Mia Bride 30 yıllık bir sektörel tecrübe sonucunda ortaya çıkan, iyi ürünlerin herkesin erişebileceği fiyatlarla sunulması misyonuyla sektörde yerini alan, Türkiye’nin iddialı gelinlik markasıdır.
3000 m2 kapalı alanlı Türkiye’nin en büyük gelinlik üretim tesisinde, kumaşından, taşına, danteline ve dikişine kadar her bir detayı titizlikle seçilen ve işlenen ürünlerimiz, uzman kalite kontrol ekibimizin kontrolünden geçerek mağazalarımızın vitrinlerindeki yerlerini almaktadır.

KOLEKSİYONLARIMIZ İLE HAYALLERİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ…

Mia Bride’ın en önemli iddiası zengin koleksiyonu ile herkesin hayallerine kavuşacağı bir ürünü bünyesinde bulundurmasıdır.
Tasarım ekibimizin yıl boyunca ortaya koyduğu yeni modeller, değerlendirme aşamasını geçtikten sonra, üretilip mağazalarımızdaki yerlerini alırlar. Böylelikle günümüz trendleri doğrultusunda sürekli değişen ve gelişen koleksiyonumuzla, beğenilerinize ve hayallerinize uygun gelinliği ,damatlığı yada abiyeyi Mia Bride mağazalarında mutlaka bulabilirsiniz.

ŞIKLIĞINIZLA GURUR DUYUYORUZ…

Mia Bride olarak en mutlu olduğumuz an, hayallerini kurduğunuz o gecede, taşıdığınız gelinliğin ve damatlığın size ne kadar yakıştığı söylendiğinde, yüzünüzde oluşan gülümsemedir.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Fatih Mah. Atatürk Cad. No: 52 2/A Sarnıç

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mia Bride Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.