Knight Bride

3 Yorum

E-posta Gönder

Knight Bride Fiyatlandırma

  • Minimum Fiyat

    3.000 TL-5.000 TL

Knight Bride Genel Özellikler

  • Teslim Süresi

    4 hafta

Knight Bride Özellikler

  • Özellikler

    Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Knight Bride Sıkça Sorulan Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

    1-3


  • Sağladığınız aksesuar var mı?

    Bolero, Duvak, Şapka

Knight Bride Hakkında

Sadece bir kez yaşamak isteyeceğiniz ve telafisi olmayan düğün gününüzde aklınızdaki ve hayallerinizdeki gelin olmak istiyorsanız, Knight Bride İzmir’de bu isteklerinizi ön planda tutan bir modaevi olarak faaliyet gösteriyor. Tamamen gelin adaylarının istek ve zevklerine ağırlık veren, özel tasarımları ile zevklerini yansıtan Knight Bride, kaliteyi memnuniyet odaklı bir hizmet ile birleştiriyor.

En yeni trendleri yakından takip ediyor, yenilikçi bir anlayış ile hizmet veriyoruz. Bu sayede son yıllarda sıkça tercih edilen gelinlik modellerini de modaevimizde bulabiliyorsunuz. Kaliteli ve yumuşak kumaşlar kullanıyor, şık bir gelin olmanız için değerli taşlar ve inciler ile gelinliklerimizde çarpıcı ayrıntılar tercih ediyoruz.

Geleneksel, modern, sade ya da gösterişli pek çok gelinliği Knight Bride farkıyla bulabiliyorsunuz. Ancak biz daha çok yaratıcı ve sıradanlıktan uzak gelinlikler tercih ediyoruz. Özellikle bohem tarzı gelinliklerimiz ile abartıdan uzak ve daha doğal görünmek isteyen gelin adaylarımıza uygun seçenekler bulunduruyoruz. Hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan, ağır ve büyük gelinlikler yerine rahatça dans edebileceğiniz salaş gelinlikleri de Knight Bride farkıyla bulabilirsiniz.

Gelinliklerimizi önerirken tabii ki pek çok detayı ön planda tutuyoruz. Mesela; boyunuza, saç ve makyajınıza, vücut yapınıza ve düğün konseptinize uygun olacak modeller öneriyoruz. Uyumun son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Tecrübelerimize güvenin!

İzmir’in gelinlikçiler bölgesi olan Konak’ta faaliyet gösteriyoruz. Oldukça merkezi bir lokasyona sahip olduğumuzu, provalarınız için ya da gelinliğinizin teslimi için tekrar tekrar geleceğiniz modaevinizin kolay bir ulaşıma sahip olması gerektiğini düşünüyoruz. Biz de İzmir’in gelinlikçiler bölgesi olan Konak’ta faaliyet gösteriyoruz. Birçok farklı toplu taşıma aracıyla ya da özel arabalarınızla farklı ilçelerden hızlı bir şekilde modaevimize gelebiliyorsunuz.

Knight and Bride İzmir’de gelin adaylarını kusursuz bir geline dönüştürmek için sabırsızlanıyor. Ayrıntılı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • <strong>Adres:</strong> %address%

    İsmet Kaptan, İsmet Kaptan Mah. 1385 SOK. NO:3 Zemin Kat 1 Yeni Asır İş Merkezi Konak

  • E-posta

    E-posta Gönder

Knight Bride Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

i&s

Ilayda & Sezgin

Düğün Tarihi: 04.06.2022Kendi tarzımı rahatça yaratabildim çok fazla vizyonlu seçenek var. Süreçte ölçümlerim için gidip gelmekten inanılmaz keyif aldım çünkü içerideki atmosfer pozitif. Knight bride ailesine ve özellikle Melisa peşeli'ye sevgilerimi iletiyorum ... Kalite, ilgi ve güzel bir anı arıyorsanız bir dakika... devamı 

E&M

Ezgi & Murat

Düğün Tarihi: 29.10.2021İzmirde bütün gelinlikçileri dolaşıp saçma sapan gelinlikleri görüp, hiç birini denemeye dahi tenezzül etmeden uzaklaştım ve kara kara düşünmeye başladım internette araştırırken buldum Knight bride’ı ve bir çok ikili takım elbise ve gelinlik denedim . Bir gün düşünüp karar verdim ve Melisa hanım... devamı 

S&Ç

Sevgi & Çağatay

Düğün Tarihi: 17.07.2020


Herkes gelinliğimi çok beğendi. Melisa hanım ve ekibi çok güzel ilgilendi çok teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.