Dilek Yaldız

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Nur Concept
86

Karabağlar

Nur Concept

2 hafta
Özel Dikim
Bride's Choice Gelinlik
97 6 11

Konak

Bride's Choice Gelinlik

2 hafta
Özel Dikim
Sema Çiçekçi
40 36

Konak

Sema Çiçekçi

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Dilek Yaldız Haute Coutre imzalı ve hayallerinizi süsleyen bir gelinlikle dünya evine girmek ister misiniz? Bilenleriniz evet dedi ise ne mutlu, bilmeyenleriniz içinse biraz detaylardan bahsetmek ve kendimizi size tanıtmak isteriz. İzmir menşeili bir moda tasarım atölyesiyiz ve hatırı sayılır bir süredir de bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Atölyemizde ise birbirinden yetenekli modacılar, terziler, stilistler ve tasarımcılarla birlikte çalışıyoruz. Burada, tarzı ve çizgisi olan ve şıklığı bir hayat felsefesi olarak benimsemiş hanımefendiler için üretim yapıyoruz.

Peki, tam olarak ne üretiyoruz? Moda dünyasının en değerli alanlarından biri olan özel gün kostümleri üzerine ağırlıklı olarak çalışıyoruz. Bu sebeple İzmir gelinlik atölyeleri arasında yer alıyoruz. En önemli günleri için gelinlerle birlikte çalışıyor ve onlara istedikleri gibi bir gelinliği hediye etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir haute couture firma olarak tamamen özel dikim üzerine çalışıyoruz ve hazır model sistemi ile çalışmıyoruz. Ancak dönem dönem kendimize ait özel kreasyonlar oluşturuyoruz ve dileyen gelinlerimiz için kendimize ait bu modelleri dikebiliyoruz.

Tamamen kendine ait özel bir tasarıma sahip olmak isteyen gelinlerimiz için hayallerindeki gelinliği büyük bir keyifle dizayn ediyoruz. Gelinimizin tarzına ve düğün konseptine uyacak şekilde vücut tipi ve ölçülerini de göz önünde bulundurarak özgün bir tasarım yapıyoruz. Bu tasarım gelinimizin beğenisini kazanınca da ikinci aşama olan dikime geçiyoruz. Burada tasarımımızı ortaya çıkaracak en önemli detaysa kumaş ve dantel gibi malzeme kullanımının kalitesi oluyor. El işçiliği ile özenle dikiyor ve birkaç kez prova alarak son rötuşlarla birlikte elbiseyi tamamlıyoruz.

Gelinlik haricinde nişan ve kına gecesi için de farklı renk ve modellerde kostümler tasarlayabiliyoruz. İzmir özel dikim gelinlik arayışınız için Dilek Yaldız ve ekibi olarak sizi atölyemize bekleriz. Randevu almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Dilek Yaldız

  • Adres: Cumhuriyet Bulvarı No: 194/2 Selba Apartmanı Alsancak/İzmir

Dilek Yaldız Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!