Dilek Yaldız

E-posta Gönder

Dilek Yaldız Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Dilek Yaldız Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model
Teslim Süresi
4 hafta

Dilek Yaldız Sık Sorulan Sorular

Dilek Yaldız gelinlik fiyatları ne kadar?

Dilek Yaldız gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Dilek Yaldız gelinlik teslim süresi ne kadar?

Dilek Yaldız gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Dilek Yaldız kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Dilek Yaldız 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Dilek Yaldız aksesuar sağlıyor mu?

Dilek Yaldız, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Dilek Yaldız pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Dilek Yaldız pazar günü hizmet vermiyor.


Dilek Yaldız düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Dilek Yaldız düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Dilek Yaldız Hakkında

Dilek Yaldız Haute Coutre imzalı ve hayallerinizi süsleyen bir gelinlikle dünya evine girmek ister misiniz? Bilenleriniz evet dedi ise ne mutlu, bilmeyenleriniz içinse biraz detaylardan bahsetmek ve kendimizi size tanıtmak isteriz. İzmir menşeili bir moda tasarım atölyesiyiz ve hatırı sayılır bir süredir de bu sektörde faaliyet gösteriyoruz. Atölyemizde ise birbirinden yetenekli modacılar, terziler, stilistler ve tasarımcılarla birlikte çalışıyoruz. Burada, tarzı ve çizgisi olan ve şıklığı bir hayat felsefesi olarak benimsemiş hanımefendiler için üretim yapıyoruz.

Peki, tam olarak ne üretiyoruz? Moda dünyasının en değerli alanlarından biri olan özel gün kostümleri üzerine ağırlıklı olarak çalışıyoruz. Bu sebeple İzmir gelinlik atölyeleri arasında yer alıyoruz. En önemli günleri için gelinlerle birlikte çalışıyor ve onlara istedikleri gibi bir gelinliği hediye etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bir haute couture firma olarak tamamen özel dikim üzerine çalışıyoruz ve hazır model sistemi ile çalışmıyoruz. Ancak dönem dönem kendimize ait özel kreasyonlar oluşturuyoruz ve dileyen gelinlerimiz için kendimize ait bu modelleri dikebiliyoruz.

Tamamen kendine ait özel bir tasarıma sahip olmak isteyen gelinlerimiz için hayallerindeki gelinliği büyük bir keyifle dizayn ediyoruz. Gelinimizin tarzına ve düğün konseptine uyacak şekilde vücut tipi ve ölçülerini de göz önünde bulundurarak özgün bir tasarım yapıyoruz. Bu tasarım gelinimizin beğenisini kazanınca da ikinci aşama olan dikime geçiyoruz. Burada tasarımımızı ortaya çıkaracak en önemli detaysa kumaş ve dantel gibi malzeme kullanımının kalitesi oluyor. El işçiliği ile özenle dikiyor ve birkaç kez prova alarak son rötuşlarla birlikte elbiseyi tamamlıyoruz.

Gelinlik haricinde nişan ve kına gecesi için de farklı renk ve modellerde kostümler tasarlayabiliyoruz. İzmir özel dikim gelinlik arayışınız için Dilek Yaldız ve ekibi olarak sizi atölyemize bekleriz. Randevu almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Bulvarı No: 194/2 Selba Apartmanı Alsancak/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dilek Yaldız Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.