İzmir'de Gelinlerin Favori Gelinlik Mağazaları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

7:58 dakika

28.06.2020

Gelinliğini nereden alacağına hala karar veremedin mi? İzmir gelinlik firmalarından daha önce hizmet almış gelinlerin önerilerine kulak vermeye ne dersin? Senin için İzmir’de gelin adaylarının en beğendiği gelinlik firmalarını derledik ve yorumlarını paylaştık.

izmir gelinlik

Evlilik Atölyesi

İzmir gelinlik mağazaları arasında farklı ve şık gelinlik modelleriyle öne çıkan Evlilik Atölyesi, kalitesiyle de gelin adayları tarafından sıkça tavsiye edilen firmalardan.

Tuğçe: “Dikim kalitesi, marjinal gelinlik modelleri ve geniş vizyonları sayesinde kendimi güvende hissettim. Çok büyük bir titizlik ve hassasiyetle çalışıyorlar. İlgi, alaka ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Büyük bir gönül rahatlığıyla herkese önerebilirim.”

Yeliz: “İlk gün geldiğimde nasılsanız buradan ayrılırken de o kadar samimi ve içtendiniz. Hiçbir detayı atlamadan beni hayallerime ulaştırdınız. Muhteşem ekip, muhteşem insanlar! Sizi tanımak harikaydı.”

Yeşim: “Sıradan gelinler gibi olmamak için çaldım kapılarını. Hayallerime kavuşturdular beni. Her şeyi ince eleyip sık dokudukları için kendilerine minnettarım.”

evlilik atölyesi

Sema Çiçekçi

İzmir’de gelinlikçiler, gelinlik seçiminde gelin adaylarına uzman desteği de sunabiliyor. Sema Çiçekçi de vücut tipi, düğün mekanı ve mevsimi gibi kriterlere göre gelinlik seçimi tavsiyelerinde bulunan modaevlerinden.

Firdevs: “Sema Hanım'ın güler yüzü, samimiyeti, empati duygusu, karşısındakini dinlemesi, saygılı tavrı ve itinalı çalışması, gelinliğinizin hazırlanması aşamasında kendinizi güvende hissettiren çok önemli unsurlar. Ne istediğimi anlamak için gösterdiği özenden bahsetmemek ona haksızlık olur. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Pervin: “Gelinliği, duvağı, çiceği geçtim; ayakkabınız, saçınız, makyajınız için seçimlerinizde sizinle beraber düşünen, hayal eden, sizinle beraber heyecanlanan bir tasarımcı… Ortaya çıkardığı ürünler kusursuz. Başka yerlerde gelinlik aramak boşa yorgunluk. Bir-iki kelimeyle anlattığınızda istediğiniz gelinlik modelini hemen önünüze koyuyor.”

Tuğba: “Hayalimdeki gelinliğin aynısını birebir diken, beni en güzel günümde prensese dönüştüren, müthiş yetenekli, tatlı dilli, sihirli elleri olan bir peri Sema abla… İyi ki onunla tanıştım ve iyi ki bana müthiş gelinliğimi o dikti. Tüm gece tek bir kez bile gelinliğimi çekiştirmeden dilediğimce eğlendim. O kadar güzel ölçü aldı ki... Boşu boşuna başka gelinlikçilerde vakit harcamayın.”

Sema Çiçekçi

İzmir gelinlik fiyatları hakkında da bilgi sahibi olmak istersen sana şu yazımızı öneriyoruz: İzmir'de Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture

Konak’ta hizmet veren İzmir gelinlik modaevlerinden Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture hayalindeki gelinliği gerçeğe dönüştürecek özel dikim hizmetiyle öne çıkıyor.

Deniz: “Kemeraltı ve Çankaya'da geçirdiğimiz o kadar vakit kaybından sonra buraya önceden gelmediğime pişman oldum. Kalite ve performans bakımından çok başarılılar. Diğer gezdiğimiz yerler bizi mecbur bırakıp, bütçenizi hiçe sayıp satmaya yönelik davrandıkları için çok kötü hissettik. Fakat bu siteden Serdar Bey ve Çağrı Bey'in tasarımlarını keşfettiğim için çok memnunum. İlgileri, alakaları ve kaliteleri, beni kolay karar vermeye yönlendirdi.”

Ezgi: “Gelinliğin çok güzel olmasının yanında ekip de çok güler yüzlü ve sevecen. Herkesten ve her şeyden çok memnun kaldım. Kesinlikle evleneceklere öneririm. İzmir’de çok fazla gezmelerine gerek yok bence.”

Aysu: “Aklımdaki modeli daha ben söylemeden anladılar. Provalarda çok özenli davrandılar. Gerçekten bu fiyata böyle güzel bir hizmet alacağımı bilsem o kadar gelinlikçi gezip vakit kaybetmezdim.”

Çağrı Şengül Serdar Yüzer Couture

Şu yazımız da ilgini çekebilir: İzmir Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Por Amor by Gözde Işık

Romantik tarzda tasarımlara imza atan gelinlik markaları İzmir’de nerededir diye merak ediyorsan Por Amor by Gözde Işık’ı adres gösterebiliriz. Firma, farklı tasarımları ve güler yüzlü ekibiyle de gelin adaylarından tam not alıyor.

Sevgi: “Binlerce gelinlikçi var. Fakat Gözde Hanım gelinlikte bence en önemli detaylar olan sırt ve kol detayını çok güzel kullanıyor. Dantelleri de bir o kadar özel. Por Amor’u bulana kadar midem bulanmıştı artık aynı gelinlikleri görmekten.”

Gözde: “Gerçekten ben de boşuna gezmişim. Çünkü her yerde aynı gelinlik modelleri vardı. Gözde Hanım’ın tarzı çok güzel, modeller harika. Benim beğendiğim bir gelinlik vardı. Resimle gittim bana bire bir aynısını yaptı.

Günnur: “Yaz sezonunda düğünlerin çoğunlukta olmasından dolayı gelinlik mağazaları yoğun oluyor ve ilgileri eksik oluyor. Fakat Por Amor Gelinlik mağazasına girdiğim ilk günden gelinliğimi teslim aldığım güne kadar her şey istediğim doğrultuda içime sinerek tamamlandı. Küçüklükten beri hayalini kurduğum gelinliği tam hayallerimdeki gibi teslim aldım.”

Por Amor by Gözde Işık

Gelinliğini satın almak zorunda değilsin.İzmir'de gelinlik kiralayabileceğin firmaları şurada sıraladık: İzmir'de Kiralık Gelinlik Bulabileceğin 10 Modaevi

Özlemce Gelinlik

Özlemce Gelinlik, İzmir gelinlik markaları arasında uygun fiyatlı, şık tasarımlarıyla adından söz ettiren firmalardan. Detaylar senin için önemliyse, titiz çalışmasıyla anılan bu firma ilgini çekebilir.

Ezgi: “Telefon görüşmesinde aldığım o enerjiyi, yüz yüze görüşmeden gelinliği teslim alana kadar da hissettim. Ünlü markalarla çalıştığını öğrendiğimde çok şaşırdım. Uygun fiyatla hazırladıkları gelinlikler muazzam. Ben çok memnun kaldım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.”

Elif: “Kesinlikle olmayacak bir süre zarfında harikalar yaratan kadın... İlgi alaka ve güler yüzü insanı motive etmeye yetiyor Özlem Hanım'ın. Gelinliğini nasıl istersen öyle yapıyor, sonuç muhteşem oluyor. Herkese tavsiyemdir. Pişman olmayacaksınız.”

Hülya: “Özlem Hanım'a sonsuz teşekkürlerle başlamak istiyorum. Hayal ettiğim gelinlik modelini kendi tecrübe ve profesyonelliğiyle birleştirdi ve ortaya muazzam bir gelinlik çıktı. Omuz detayları, sırt detayı… Çok içimde sinen bir gelinliğim oldu. İlgi ve alaka, güler yüz, tatlı sohbet, beceri, kalite ve profesyonellik isteyen bütün gelinler buraya uğramalı.”

Özlemce Gelinlik

Şehirde uygun fiyata gelinlik bulabileceğin firmalara da göz atmak istersen şu yazımız ilgini çekebilir: İzmir’de Ucuz Gelinlik Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Aysshe Moda

Özel dikim hizmeti veren gelinlik firmaları İzmir’de yoğunlukla bulunuyor. Ancak Aysshe Moda, özenli ve kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor ve gelin adaylarının en çok tavsiye ettiği firmalar arasında yer buluyor.

Seyhan: “Öncelikle bir aile ortamı içerisinde hayalinizdeki gelinliği almayı düşünüyorsanız Aysshe Moda tam aradığınız yer. Sevgili Ayşe Hanım ve Aslı Hanım’a ne kadar teşekkür etsem az. İlgi, güzel fiyatlar ve harika tasarımlar… Gönlünüz rahat tercih edebilirsiniz.”

Gamze: “Yıllardır sakladığım ve üzerimde görmek istediğim bir gelinlik modeli vardı. Oldukça zor bir tasarım olduğu için çoğu firma yapmakta tereddüt ederken Ayşe Hanım kendinden emin ve iş bilir tavırlarıyla güven verdi. Hayalimi üzerimde görmemi sağladığı için sonsuz teşekkürler.”

Selin: “Şehir dışında olmama rağmen sadece 2 provada gelinliğimi kusursuz bir şekilde tasarlayan Ayşe Hanım’ın ellerine sağlık. Tüm gelinlere tavsiye ederim. Gözünüz kapalı kendinizi Ayşe Hanım’a bırakabilirsiniz.”

Aysshe Moda

Şehirde farklı özellikleriyle öne çıkan gelinlik firmalarını da incelemek istersen şuraya bakabilirsin: Fark Yaratan İzmir’in En İyi Gelinlikçileri

Nergis Şahan Couture

İzmir’de gelinlik mağazaları, vücut tipinden tarzına kadar birçok kriteri değerlendirerek seçim yapmanda yardımcı oluyor. Nergis Şahan Couture’ün tecrübeli ekibi de gelin adaylarının sorularını yanıtlayarak onlara yardımcı olmasıyla dikkat çekiyor.

Melike: “Hiç aklıma gelmezdi hayallerimdeki gelinliği dikecek biri... İşte benim hayalimdeki gelinliği Nergis Şahan dikti. Her şey çok güzeldi. Herkes gelinliğime hayran kaldı. Ellerine, kollarına sağlık!”

Arzu: “Nergis Hanım hayatımı kurtardı diyebilirim. İlk gelinliğim fiyasko ile sonuçlanınca, Nergis Hanım’a ulaştım. 2 hafta içinde bana tam istediğim gibi sıfırdan bir gelinlik dikti. Her şey istediğim gibi oldu. Gelin adayları, size kesinlikle Nergis Şahan Couture’ü tavsiye ediyorum.”

Hikmet: “Çok az zamanım vardı ve fazla kilolarım... Nergis Şahan benim için mucize yarattı. Kısa zamanda hem kilolarımı örten hem de içime sinen bir gelinlik yaptı. Bana özel tasarlanmış ve benim için dikilmiş bir gelinliğe tahminimden cok uygun bir fiyata sahip oldum.”

Nergis Şahan Couture

Şu yazımız da doğru gelinlik seçiminde yardımcı olabilir: Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Gado Sposa

İddialı ve romantik tarzda tasarımlara imza atan gelinlik mağazaları İzmir’de birbirinden şık modelleri gelin adaylarının beğenisine sunuyor. Sen de bu tarzda tasarımlar arıyorsan gelinlik modelleriyle öne çıkan Gado Sposa’nın tasarımlarına göz atabilirsin.

Şeyma: “Hayalimdeki gelinliği uygun fiyat ve kaliteyle Gado Sposa sayesinde giydim. Provalardaki ilgi ve alaka için Seda ablama çok teşekkür ederim. Gelinlik arayışında olan gelinler büyük bir güvenle Gado Sposa’yı tercih edebilir.”

Derya: “Düğüne az bir zaman kalmıştı ve benim gelinliğim ortada yoktu. Karar veremiyordum. En umutsuz olduğum zamanda Düğün.com aracılığıyla bu modaevini buldum. Baktım yorumlar çok iyi hemen kapılarını çaldım. İlk giydiğim gelinliği çok beğendim ve Seda Hanım, 3 provayla, istediğim zamandan da önce bana teslim etti.

Dilara: “Elimde yalnızca internetten bulduğum bir fotoğrafla kapısını çaldım ve hayalimdeki gelinliği bana bire bir hazırladı seda Hanım. Kumaşlar, dikişler, detaylar, süreç hakkındaki bilgisi içimi o kadar rahatlattı ki düğün söz konusu olunca en rahat hissettiğim konu gelinliğimdi.”

Gado Sposa

Zeynep Karaoğlu

Modern tarzda hizmet veren İstanbul gelinlik firmalarını araştıran gelin adaylarına Zeynep Karaoğlu’nu öneriyoruz. Firmadan hizmet alan gelin adayları da hayallerindeki gelinliğe kavuştuklarını vurguluyor.

İlknur: “Hızlı, kaliteli ve özgün tasarımlar isterseniz kesinlikle bunun için en doğru adres Zeynep Karaoğlu. Kendisinin içtenliği ve el becerisi çok yüksek...”

Dilruba: “Her aşamada varlığını hep hissettim. Güler yüzü, ne istediğimi anlaması ve bana sürekli daha iyi önerilerde bulunması benim için çok önemliydi. Güzel gelinliğim ve kına elbisemin tasarımında baştan sona her şeyi mükemmel şekilde yapan Zeynep Karaoğlu ve ekibine çok teşekkür ederim.”

Sevgi: “Kararsızca gidip görüşme sonunda ‘Evet bu’ diyerek mutlulukla çıktım ve istediğimden de harika bir gelinlikle gelin oldum. İyi ki varsınız, iyi ki tanıdım sizleri.”

Zeynep Karaoğlu

İzmir'in bohem gelinlikleriyle öne çıkan firmalarını da öğrenmek istersen şu yazımıza da bakabilirsin:Bohem Gelinlik İzmir'de Hangi Modaevlerinde Bulunur?

Wow Fashion Bride

Gelinlik seçiminde bir uzman yardımına ihtiyaç duyabilirsin. Senden önce evlenen birçok gelin adayı, aradığı desteği Wow Fashion Bride’ın uzman ekibinden aldığını belirtiyor.

Ayça: “Ebru Hanım'ın ilgi ve alakasından çok memnun kaldık. Şahsen ilk içimde bir tedirginlik olmadı diyemem uyguna görünce. Ama gittiğimde gördüm ki gerçekten kaliteli ürünler olmakla birlikte seçenek tercihimiz de çoktu. İstediğim gelinliği hemen buldum. Teşekkürler her şey için.”

Elif: “Gelinlik modeli seçiminde çok kararsızdım o kadar dolaştım ki artık galiba bulamayacağım dediğim anda firmayı bir arkadaşım bana önerdi. Instagram'da görüp dedim ki 'Artık ne kaybederim, bakayım.' İyi ki bakmışım. Ebru Hanım sayesinde hayalimdeki gelinliğe kavuştum. Ne kadar teşekkür etsem azdır.”

Ayşen: “Pazar günü müsait olabildiğim için pazar günü açmışlardı mağazayı. Müşterilerine kıymet veriyorlar. Bu benim için çok önemli. Gelinlik seçenekleri çok bir-iki tanesi haricinde diğerlerini çok beğendim. Ayrıca hayalimdeki gelinliği eksiksiz tamamladılar. Çoğu yer iki katını verirken gayet uyguna yaptılar.”

Wow Fashion Bride

Gelinlerin yorumlarıyla İzmir’de en iyi gelinlikçiler arasında yer alan firmaları listeledik. Ancak seçeneklerinin bunlarla sınırlı olduğunu düşünme. Şehirdeki tüm gelinlik firmalarını inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçip, kolayca randevu alabilirsin.

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum