• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

Yavuz Demirel Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
7.500-10.000 TL

Yavuz Demirel Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Yavuz Demirel Sıkça Sorulan Sorular

Yavuz Demirel ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Yavuz Demirel ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçilmeli.

Yavuz Demirel şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Yavuz Demirel şehir dışında hizmet veriyor.

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, manikür / pedikür, cilt bakımı, ağda, takma kirpik hizmetlerini vermektedir.

Yavuz Demirel düğün günü kaç kişiye kadar hizmet verebilmektedir?

Yavuz Demirel düğün günü 30 kişiye kadar hizmet verebilmektedir.

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Yavuz Demirel gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL aralığındadır.

Yavuz Demirel Hakkında

Düğün günü saç ve makyajınızın kusursuz olmasını istiyorsanız, alanında uzman bir ekiple çalışmalısınız. Yavuz Demirel markası olarak size şahane bir hizmet sunuyor, hayallerinizdeki gelin olmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzun isminden de anlaşılacağı üzere markamızın kurucusu Yavuz Demirel. Kendisi 1986 yılında kuaförlük mesleğini yapmaya başladı. 1999 ila 2000 yılları arasında açtığı kendi adını taşıyan kuaför salonunda bugün hala çalışmalarına devam ediyor. Yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla hizmet veren bir markayız. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sistem salonu prensibinde çalışıyoruz. Müşteri takip formu oluşturuyor, hizmet almış müşterilerimizle iletişimimizi sürdürüyoruz. İş yerimiz içerisinde servis elemanı ve kasiyer bulunduruyor, herkesin kendi işini yapacağı alanlar oluşturuyoruz. Dünyaca ünlü markaların da ürünlerini satıyor, kuaför salonumuz içerisinde kolayca temin etmenizi sağlıyoruz.

Kurucumuz Yavuz Demirel’in Küba, Ukrayna ve Kıbrıs gibi yurt dışında katıldığı çeşitli kişisel gelişim seminerleri bulunuyor. Kendisi kuaförlük mesleğinde oldukça deneyimli biri. Uluslararası saç dergisi Estetica’ya Haziran 2008, Aralık ve Ocak sayılarında röportaj vererek deneyimlerini paylaştı. Sector Real dergisi için profesyonel çekim yaptı. Trend Vision saç yarışmasında konuk olarak yer aldı. Antalya'da yapılan Forever Living’in düzenlediği saç şovuna ve İzmir’de de düzenlenen saç şovuna katılım gösterdi. Amsterdam'da ise L'oreal Matrıx'in düzenlediği eğitime katıldı.

Bizim için esas öncelik sizin mutlu olmanız. Bunun için de isteklerinizi iyi analiz ederek size en uygun tarzı oluşturuyoruz. Düşlediğiniz gelin olmanız için özenle çalışıyoruz. Bize sadece nasıl görünmek istediğinizi anlatmanız yeterli.

Siz de İzmir kuaförleri arasında bir araştırma yapıyor ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Yavuz Demirel gelinlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.