Yavuz Demirel

E-posta Gönder

 • Diğer, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

Yavuz Demirel Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Yavuz Demirel Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Yavuz Demirel Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Yavuz Demirel Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  30

Yavuz Demirel Hakkında

Düğün günü saç ve makyajınızın kusursuz olmasını istiyorsanız, alanında uzman bir ekiple çalışmalısınız. Yavuz Demirel markası olarak size şahane bir hizmet sunuyor, hayallerinizdeki gelin olmanızı sağlıyoruz.

Salonumuzun isminden de anlaşılacağı üzere markamızın kurucusu Yavuz Demirel. Kendisi 1986 yılında kuaförlük mesleğini yapmaya başladı. 1999 ila 2000 yılları arasında açtığı kendi adını taşıyan kuaför salonunda bugün hala çalışmalarına devam ediyor. Yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla hizmet veren bir markayız. Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Sistem salonu prensibinde çalışıyoruz. Müşteri takip formu oluşturuyor, hizmet almış müşterilerimizle iletişimimizi sürdürüyoruz. İş yerimiz içerisinde servis elemanı ve kasiyer bulunduruyor, herkesin kendi işini yapacağı alanlar oluşturuyoruz. Dünyaca ünlü markaların da ürünlerini satıyor, kuaför salonumuz içerisinde kolayca temin etmenizi sağlıyoruz.

Kurucumuz Yavuz Demirel’in Küba, Ukrayna ve Kıbrıs gibi yurt dışında katıldığı çeşitli kişisel gelişim seminerleri bulunuyor. Kendisi kuaförlük mesleğinde oldukça deneyimli biri. Uluslararası saç dergisi Estetica’ya Haziran 2008, Aralık ve Ocak sayılarında röportaj vererek deneyimlerini paylaştı. Sector Real dergisi için profesyonel çekim yaptı. Trend Vision saç yarışmasında konuk olarak yer aldı. Antalya'da yapılan Forever Living’in düzenlediği saç şovuna ve İzmir’de de düzenlenen saç şovuna katılım gösterdi. Amsterdam'da ise L'oreal Matrıx'in düzenlediği eğitime katıldı.

Bizim için esas öncelik sizin mutlu olmanız. Bunun için de isteklerinizi iyi analiz ederek size en uygun tarzı oluşturuyoruz. Düşlediğiniz gelin olmanız için özenle çalışıyoruz. Bize sadece nasıl görünmek istediğinizi anlatmanız yeterli.

Siz de İzmir kuaförleri arasında bir araştırma yapıyor ve beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet almak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Yavuz Demirel gelinlerinden biri olmak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.