Uğur Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Uğur Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Uğur Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Uğur Kuaför Özellikler

 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Uğur Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Uğur Kuaför Hakkında

Çok uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösteren salonumuz Uğur Kuaför İzmir’in Konak ilçesinde bulunuyor. Burada işini severek yapan profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz ve güler yüzlülükle misafirlerimizi karşılıyoruz.

Bir kuaförden beklenebilecek her hizmeti en iyi şekilde müşterilerimize verebiliyoruz. Geniş yelpazedeki hizmetlerimiz arasında; saç tasarımı, keratin bakım, saç botoksu, kesim ve boyama, ombre ve sombre, kalıcı makyaj, kaş kontür, kalıcı eyeliner, kıl tekniği, mikro pigmentasyon, microblading, dudak renklendirme, profesyonel ve günlük makyaj, tırnak bakımı, manikür pedikür gibi pek çok işlem mevcut. Tüm bunların yanı sıra özel gün ve organizasyonlar için de müşterilerimize hizmet veriyoruz. Düğünler başta olmak üzere; kına geceleri, söz ve nişan merasimleri, sünnet törenleri, özel günler, etkinlikler ve kutlamalar gibi pek çok davet için bizi tercih edebilirsiniz.

Gelinlerimiz özelinde konuşmak gerekirse onlara elbette ki biraz daha fazla özen gösteriyoruz. Eğer düğünse hayatlarının dönüm noktası, nişan veya kına gecesiyse de çok önemli törenlerini hayal ettikleri görünümle geçirmeleri için elimizden geleni yapıyoruz. Saç ve makyajlarını diledikleri şekilde yapıyor, tam vaktinde onları hazırlayarak stressiz bir şekilde vakitlice salonumuzdan ayrılmalarını sağlıyoruz. Bu süreçte kendilerini iyi hissedebilmeleri için gereken ilgi ve alakayı gösteriyor, samimiyetle yaklaşıyoruz.

Saç tasarımını yaparken bazı konuklara özellikle dikkat ediyoruz ve bunlar da gelin modeli, düğünün gerçekleşeceği mekan türü ve mevsim, gelinin yüz tipi ve kişisel zevkleri gibi. Hem modaya uyuyor hem de gelinimizin istediği modeli en iyi şekilde tasarlıyoruz. Görünümü kusursuzlaştırmak ve son rötuşları eklemek içinse profesyonel makyaj uyguluyoruz. Yüz hatlarını ön plana çıkaracak doğal tonlar ve kaliteli ürünler kullanıyoruz.

Konak kuaförleri arasında arayışınıza bir son vermek için Uğur Kuaför’ü seçin ve yandaki formu doldurarak rezervasyonunuzu hemen yaptırın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.