Studio No:35 Hair Design

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Ortağı

Studio No:35 Hair Design Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
3.000-5.000 TL

Studio No:35 Hair Design Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Studio No:35 Hair Design Sık Sorulan Sorular

Studio No:35 Hair Design gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Studio No:35 Hair Design gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Studio No:35 Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Studio No:35 Hair Design gelin saçı ve makyajı haricinde ağda, takma kirpik, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Studio No:35 Hair Design şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Studio No:35 Hair Design şehir dışında hizmet veriyor.


Studio No:35 Hair Design ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Studio No:35 Hair Design ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Studio No:35 Hair Design Hakkında

En güzel gününüzde güzelliğinizi konuşturmak isterseniz Studio No:35 Hair Design yanınızda olmak için sabırsızlanıyor! Özgür ruhunuzu ve tarzınızı dilediğiniz gibi yansıtabileceğiniz bir yer olan kuaför salonumuzda tüm çalışanlarımız ile birlikte istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyoruz. Bugün sizin gününüz, her detay istediğiniz gibi olacak!

İzmir’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmeyi amaçlıyoruz. Kendimizi geliştirerek sektörün en çok tercih edilen saç ve makyaj modellerini salonumuzda uyguluyor, modayı ve en yeni trendleri yakından takip ediyoruz. Her işlemde memnuniyetinizi hedefliyor, sizi buradan içiniz rahat bir şekilde uğurluyoruz.

Saçınız için tarzınızı ve beğenilerinizi öğrendikten sonra pek çok farklı model önerisinde bulunuyoruz. Bu modellerden önce dilerseniz saçınızda kesim, boya, ombre, sombre, röfle ve perma gibi işlemler de uygulayabiliyoruz. Değişimden korkmayın! Hayalinizdeki gelini yansıtmak için en doğru yerdesiniz.

Gelin makyajınızda ise en önemli kriter makyajın kalıcılığıdır. Bunun için de sektörün en iyi makyaj malzemeleriyle çalışıyoruz. Önce makyaj öncesi yağlar ile cildinizi temizliyoruz. Daha parlak görünen yüzünüz de makyajı çok daha uzun bir süre aynı şekilde tutabiliyor. Aynı zamanda sabitleyici spreyler kullanıyor, ekstra ışık vermek ve makyajın taze kalmasını sağlamak için de ekstra malzemeler kullanıyoruz.

Düğünlerin sıklaştığı dönemler başladığı zaman yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden planladığınız tarihten en az 1 ay önce bizimle iletişime geçerseniz çok daha sağlıklı eksiksiz bir hazırlık süreci yaşamamızı sağlıyor. Tüm imkanlarımız ve ekibimiz ile birlikte sizlere eşsiz bir deneyim sunmak için biz hazırız, ya siz?

Hayalinizdeki güzelliğe Studio No:35 Hair Design ile erişmek isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

  • Adres:

    Alsancak, İtalya Sokak (1381. Sok.) No:23/B İzmir, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.