Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Songül Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Songül Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Songül Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Evet
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Düğün günü gelinin yakınlarına da hizmet veriyor musunuz?
Evet

Songül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Songül Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Songül Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Songül Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Songül Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 2.500 TL'den az aralığındadır.

Songül Kuaför Hakkında

Sevdiğinizle birlikte yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve muhteşem bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz Songül Kuaför hizmetinizde.

Düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşı anlıyor, tecrübelerimiz sayesinde size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylıca öğreniyoruz. En büyük hedefimiz hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynadaki görüntünüzün yüzünüzde içten bir gülümsemeye sebep olması. Bunun için hazırlıklarınızın her aşamasında sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket ederek, her detayıyla içinize sinecek bir görüntü oluşturuyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda size en uygun saç modelini belirlemek için yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza, tarzınıza ve daha birçok faktöre dikkat ediyoruz. Düğün gününüzde gösterişli bir güzelliğe sahip olmak isterseniz ışıltılı taşlarla süslenmiş ihtişamlı topuzlardan, sade ve şık bir görüntüye ulaşmak isterseniz dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modelini uygulayabiliyoruz. Düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile gelin saçınızın bozulmaması için, hazırlıklarınızın sonunda kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak ikinci aşama olarak profesyonel makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Düğün gününüzde anlamlı ve çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz, microblading işlemleri gibi profesyonel uygulamalar yapabiliyoruz. Yüzünüzde gözenek görünümünü en aza indirmek ve makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Kontur uygulamanızdan, göz makyajınıza kadar her ayrıntının yüz hatlarınıza, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlamak için kalıcı ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Songül Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde sizi rüya gibi bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Mermerli, Bahçe Sk. No:13, 35660 Menemen/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.