Songül Kuaför

E-posta Gönder

  • Menemen, İzmir.

Ekiple Tanışın

Songül Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Songül Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Songül Kuaför Sık Sorulan Sorular

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Songül Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, ağda, manikür / pedikür hizmetlerini vermektedir.


Songül Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Songül Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Songül Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Songül Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Songül Kuaför Hakkında

Sevdiğinizle birlikte yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve muhteşem bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz Songül Kuaför hizmetinizde.

Düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşı anlıyor, tecrübelerimiz sayesinde size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylıca öğreniyoruz. En büyük hedefimiz hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynadaki görüntünüzün yüzünüzde içten bir gülümsemeye sebep olması. Bunun için hazırlıklarınızın her aşamasında sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket ederek, her detayıyla içinize sinecek bir görüntü oluşturuyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda size en uygun saç modelini belirlemek için yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza, tarzınıza ve daha birçok faktöre dikkat ediyoruz. Düğün gününüzde gösterişli bir güzelliğe sahip olmak isterseniz ışıltılı taşlarla süslenmiş ihtişamlı topuzlardan, sade ve şık bir görüntüye ulaşmak isterseniz dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modelini uygulayabiliyoruz. Düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile gelin saçınızın bozulmaması için, hazırlıklarınızın sonunda kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak ikinci aşama olarak profesyonel makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Düğün gününüzde anlamlı ve çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz, microblading işlemleri gibi profesyonel uygulamalar yapabiliyoruz. Yüzünüzde gözenek görünümünü en aza indirmek ve makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Kontur uygulamanızdan, göz makyajınıza kadar her ayrıntının yüz hatlarınıza, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlamak için kalıcı ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Songül Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde sizi rüya gibi bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.