Songül Kuaför

E-posta Gönder

 • Menemen, İzmir.

Ekiple Tanışın

Songül Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Songül Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Songül Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Songül Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Songül Kuaför Hakkında

Sevdiğinizle birlikte yepyeni başlangıçlara kapı aralayacağınız düğün gününüzde, yenilenmiş ve muhteşem bir güzellikle davetlilerinizin karşısına çıkmak isterseniz Songül Kuaför hizmetinizde.

Düğün gününüzde içinde bulunduğunuz tatlı telaşı anlıyor, tecrübelerimiz sayesinde size kusursuz bir hizmet sunuyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce sizin gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylıca öğreniyoruz. En büyük hedefimiz hazırlıklarınız tamamlandıktan sonra aynadaki görüntünüzün yüzünüzde içten bir gülümsemeye sebep olması. Bunun için hazırlıklarınızın her aşamasında sizin istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda hareket ederek, her detayıyla içinize sinecek bir görüntü oluşturuyoruz.

Gelin saçınız için hazırlıklara başladığımızda size en uygun saç modelini belirlemek için yüz şeklinize, gelinlik modelinize, düğün mekanınıza, tarzınıza ve daha birçok faktöre dikkat ediyoruz. Düğün gününüzde gösterişli bir güzelliğe sahip olmak isterseniz ışıltılı taşlarla süslenmiş ihtişamlı topuzlardan, sade ve şık bir görüntüye ulaşmak isterseniz dağınık örgülere kadar her tarza uygun saç modelini uygulayabiliyoruz. Düğün gününüzün en coşkulu anlarında bile gelin saçınızın bozulmaması için, hazırlıklarınızın sonunda kaliteli saç sabitleyicileri kullanıyoruz.

Saçlarınızı hazırladıktan sonra, kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaracak ikinci aşama olarak profesyonel makyaj uygulamamıza geçiyoruz. Düğün gününüzde anlamlı ve çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz, microblading işlemleri gibi profesyonel uygulamalar yapabiliyoruz. Yüzünüzde gözenek görünümünü en aza indirmek ve makyajınızın kalıcı olmasını sağlamak için baz uygulamasıyla makyajınıza başlıyoruz. Kontur uygulamanızdan, göz makyajınıza kadar her ayrıntının yüz hatlarınıza, gelinliğinize, tarzınıza ve düğün konseptinize uygun olmasına özen gösteriyoruz. Düğün gününüz boyunca muhteşem güzelliğinizi korumanızı sağlamak için kalıcı ve kaliteli makyaj ürünleri kullanıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Songül Kuaför İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz düğün gününüzde sizi rüya gibi bir güzelliğe ulaştırmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.