Songül & Ahmet Kuaför

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Songül & Ahmet Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Songül & Ahmet Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Songül & Ahmet Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Songül & Ahmet Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Songül & Ahmet Kuaför Hakkında

Müstakbel eşinizle mutluluğa “evet” diyeceğiniz düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmanızda profesyonel ellerde iyi yapılmış bir saç ve makyaj oldukça önemli bir yer tutuyor. Size düğün gününüzde kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkarıp, tüm hayran bakışları üzerinize toplamak isterseniz sizi Songül Ahmet Kuaför Alsancak’a davet ediyoruz.

Güzelliğin şansa bırakılmamasının gerekliliğine inanıyoruz. Bu nedenle sektörümüzde eğitime çok önem veriyoruz. Size her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bunun için sürekli kendimizi bir adım ileri taşımak için eğitimler alıyoruz. Ayrıca salonumuzda uyguladığımız her işlemden en iyi sonuçları alabilmek için sadece en kaliteli dünya markalarının ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz.

Gelin saçı modelinin belirlenmesinde yüz şekli, gelinlik modeli, düğün mekanı gibi pek çok faktör etkilidir. Biz Songül & Ahmet Kuaför olarak tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı modelini belirliyoruz. Elbette ki aldığımız her kararda sizin görüşlerinizi ve isteklerinizi ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede her detayıyla sizin içinize sinecek bir görüntüye ulaşabiliyoruz. Şatafatlı otel düğünleri için tercih edebileceğiniz ışıltılı taşlarla süslenmiş şık topuzlardan, kır düğünleri için tercih edebileceğiniz çiçeklerle süslenmiş dağınık örgülere kadar her modeli en iyi şekilde uygulayabiliyoruz.

Hazırlıklarınızın ikinci aşamasında muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkaracak profesyonel makyaj uygulamanıza geçiyoruz. Makyajınızı yaparken de yüz hatlarınızı, düğün konseptinizi, gelinliğinizi ve gelin saçınızı göz önünde bulundurarak size en uygun makyaj uygulamasını belirliyoruz. Makyajınızda kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Salonumuzda kirpik lifting, microblading gibi profesyonel işlemler de uygulayabiliyoruz. Düğün gününüzden önce yaptığımız bu profesyonel işlemlerle, düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Siz de düğün gününüzde yenilenmiş ve ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmak isterseniz; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak Kuaför Songül Ahmet İzmir hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.