Şirinyer Filiz Kuaför

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Şirinyer Filiz Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Şirinyer Filiz Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şirinyer Filiz Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şirinyer Filiz Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Şirinyer Filiz Kuaför Hakkında

Düğününüz için her gelin adayı gibi sizin de heyecanlı olduğunuzu biliyoruz. İzmir’de hizmet verdiğimiz Filiz Kuaför’de hayatınızın en özel anları arasında yerini alacak olan eğlencenize hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. Gelin saçı ve makyajı hizmetlerimize ek olarak saç kesimi, boya, renklendirme gibi imaj değişikliği sağladığımız uygulamalarımız da bulunuyor.

Profesyonel ekibimizle birlikte düğünden önce sizinle tanışıyoruz. Aile sıcaklığı sunmaya özen gösterdiğimiz salonumuz içerisinde önceliğimiz daima sizin istekleriniz oluyor. Tecrübelerimizle size yol göstersek de son kararı her zaman sizin vermenizi istiyoruz. Kaliteli malzemeler kullandığımız kuaför salonumuz içerisinde aynı zamanda moda olan güzellik trendlerini de takip ederek dilerseniz uyguluyoruz.

Düğün günü ister tek başınıza isterseniz de sevdiklerinizle birlikte Filiz Kuaför İzmir Şirinyer’de hizmet alabilirsiniz. Bunun için bize önceden haber vermeniz gerekiyor. Eğer sevdiklerinizle birlikte hazırlanmak isterseniz kaç kişilik bir ekiple geleceğinizi sayı olarak alıyor ve hazırlıklarımızı yapıyoruz. İstediğiniz her modeli kolayca yaptığımız kuaför salonumuz içerisinde tarzınızı ön plana çıkarmayı tercih ediyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi dinliyor, beğendiğiniz saç ve makyaj tasarımları üzerine konuşuyoruz.

Saçlarınıza ustalıkla şekil veriyor tacınızı ve duvağınızı takıyoruz. Makyaj aşamasında ise yüz hatlarınıza uygun olacak şekilde çalışıyoruz. Ten renginizi tespit ediyor ve pürüzsüz görünmenizi sağlayacak kapatıcılıkta fondöten uygulaması yapıyoruz. Göz yapınıza uygun makyaj yaparak bakışlarınızın etkileyici olmasını sağlıyoruz. Kaşlarınıza ve dudaklarınıza kalem yardımıyla şekil veriyoruz. Makyajınız esnasında baz ve sabitleyici spreyi mutlaka kullanarak yaptığımız tüm işlemlerin baştan sona kalıcılığını korumasını sağlıyoruz.

Siz de İzmir kuaförleri arasında yer alan salonumuzun şanslı gelinlerinden biri olmak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz vakit kaybetmeden sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Yiğitler Mah. 331 Sok. No: 4/B, Şirinyer,Buca/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.