Gelin Saçı ve Makyajı İzmir

Saniye Kuaför

  • Min. Fiyat
    2.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Saniye Kuaför Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.500 TL'den az

Saniye Kuaför Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Ücretsiz Prova
Evet
Mekanda/Evde Hizmet
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Saniye Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

Saniye Kuaför ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Saniye Kuaför ile 4 hafta önce iletişime geçilmeli.

Saniye Kuaför şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Saniye Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.

Saniye Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Saniye Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.

Saniye Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Saniye Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Saniye Kuaför Hakkında

İzmir Narlıdere’de hizmet veren Kuaför Saniye; düğün, nişan ve kına gecesi gibi özel günlerinizde düşlerinizdeki güzelliğe sahip olmanızı sağlıyor. Çok uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren, gelin adaylarımıza profesyonel hizmetler sunan bir ekibiz. Saçınıza yapacağımız bakımlardan yüzünüzde kullanacağımız kozmetik ürünlerine kadar her detayda dünyaca ünlü markaların ürünlerini tercih ediyoruz. Eğer siz de değerli günlerinizde sizi baştan aşağı hazırlayacak bir ekip arayışındaysanız sunduğumuz olanakları değerlendirmeden kararınızı vermeyin!

İzmir gelin saçı ve makyaj hizmeti veren ekibimizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizinle yakından ilgileniyor, sizi salonumuzdan memnun bir şekilde uğurlamak için elimizdeki bütün imkanları seferber ediyoruz. Kusursuz bir güzelliğe ışık tutacak saç tasarımınıza karar vermeden önce saç yapınızı kontrol ediyor, gerekli gördüğümüz noktada bakımlar uyguluyoruz. Bu aşamada günlük ihtiyacınız olacak boya, kesim ve kalıcı oje gibi hizmetlerimizden yararlanabileceğinizi unutmayın! Saç modeli konusunda kararsızlık yaşayan güzel gelinlerimize, daha önce çalıştığımız saç tasarımlarından örnekler gösteriyor, yeri geldiğinde tecrübelerimizle yol gösteriyoruz. Tabii bir de şöyle bir ihtimal var; salonumuza beğendiğiniz bir saç modelinin fotoğrafıyla gelebilirsiniz. Bu durumda işimiz daha da kolaylaşıyor çünkü beğendiğiniz model nasıl olursa olsun onu yapacak yeteneğe ve yetkinliğe sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bu düşünce bize güç veriyor ve işimizi daha özenli yapmamızı sağlıyor.

Peki şöyle bir soru sorsak: ‘’Kendinizde nasıl bir saç tasarımı hayal ediyorsunuz?’’ Tepeden, enseden veya yandan sıkıca toplanmış bir topuz mu, kısa saçlarınıza çok yakışacak minimal örgüler mi yoksa su dalgası açık saçlar mı? Kararınızı verin ve hiç stres yapmadan düğün gününüzü beklemeye başlayın! Çünkü karar verme aşamasından sonrası bizde!

Narlıdere kuaförlerinden bizi ayıran diğer hizmetleri öğrenmek ve randevu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yenikale, İlker Sk. No:4, 35320 Narlıdere/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.