Saloon Rahimova

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

Saloon Rahimova Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Saloon Rahimova Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Saloon Rahimova Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Saloon Rahimova Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Saloon Rahimova Hakkında

Gelin saçınız ve makyajınız düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayan ve güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle her şeyin en iyisini istediğiniz düğün gününüzde güzelliğinizi profesyonel ellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Biz Saloon Rahimova olarak düğün gününüzde ışıldayan güzelliğinizi ortaya çıkarmak için size her anlamda profesyonel ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Bugüne kadar birçok müstakbel gelinin en güzel gününde mutluluğuna ortak olup, onların en güzel haliyle davetlilerinin karşısına çıkmasını sağladık, şimdi de sizin düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için hazırız…

Biz işini özenle ve aşkla yapan profesyonel bir ekibiz. Salonumuzda bizi tercih eden her kadına kaliteli, güvenilir, profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla ve işimize duyduğumuz tutkuyla kendimizi daima bir adım ileri taşımak için durmaksızın çalışıyoruz. Ekibimizle beraber alanımızla ilgili düzenli olarak eğitimlere katılıyoruz ve sektörümüzdeki son trendleri yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Gelin saçınız ve makyajınız için hazırlıklara başlamadan önce sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Hazırlıklarınız süresince edindiğimiz bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek, sizin içinize tam olarak sinen bir görüntüye ulaşmayı hedefliyoruz. Elbette ki profesyonel bakış açımızla size küçük tüyolar da veriyoruz. Örneğin gelin saçınızı ve makyajınızı hazırlarken; yüz şekliniz, gelinlik modeliniz, düğün mekanınız, konseptiniz gibi pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Tüm bu faktörleri iyi bir şekilde analiz ederek sizi en güzel görüntüye ulaştıracak görüntüyü tasarlıyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımızla, salonumuzda kullandığımız ürünler konusunda oldukça seçici davranıyoruz. Muhteşem güzelliğinizi düğün gününüz boyunca korumanız için kaliteli saç spreyleri ve kalıcılığı yüksek makyaj ürünleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Siz de düğün gününüzde tüm hayran bakışları üzerinize toplamak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Saloon Rahimova İzmir gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.